şükela:  tümü | bugün
  • #71485853 numaralı entry'e istinaden firma'dan gelen cevap metni aşağıdaki gibidir:

"maceracı yüzgeçler çizgi filmi atv, minikaçoçuk ve a2 kanallarında yayınlanmaktadır. çizgi filmi geliştiren firma imaginite animation studio’dur. firma adana çukurova üniversitesi teknokent’de bulunmaktadır.
    firma aynı zamanda steam platformu içinde oyun geliştirmektedir. firma oyunlarını 160 ülkeye satmaktadır.

proje’nin seslendirme hariç tüm aşamaları çukurova teknokent ar-ge merkezinde yapılmaktadır."
  • şarkılarını aslının seslendirdiğinden şüphelendiğim türkiye standartlarına göre oldukça kaliteli görünen animasyon dizidir.

edit: sesin sahibi begüm günceler miş.
  • çocuklarla izlediğimiz çizgi filmler içinde müzikleri açık ara en iyi olanıdır. hele şu yok mu aman allahım! elime tarak alıp ayna karşısında pop starcılık oynatıyor bana.
    yerli yapım olmasının sonucu heralde. uyarlama şarkılar asla bu etkiyi bırakmıyor.

edit: şarkıları seslendiren güzel sesli kadın begüm güncelermiş. kendisi aynı zamanda canımız piremsesimiz elsamızın da sesine can veriyormuş.

albüm yapın alalım begüm apla!
  • normalde kızımın yüzüne bile bakmadığı animasyon.
    ama şarkı kısmı başladığında dans etmeye başlıyor.

twirlywoos bambaşka tabi.
  • çok seviyorum ben bunları ya. müzikleri, animasyon ayrıntıları filan çok şeker. ülkemizden çıkan nadir iyi animasyonlardan bence. yeni bölümleri merakla bekliyorum. *

tüm şipşakçılara gelsin :)