• gözlerim bacak kısmına indiğinde, üniversitede yurtta kalırken üst ranza arkadaşım recep’in bacaklarını aşağıya salladığı anlar aklıma geldi.
  • helal olsun kıza, ben de 19 yaşındayım. mesela dişim yamuk diye rahatça güldüğüm bir gün hatırlamıyorum.
  • kadınların çekici bulmakta zorlanmayacağı genç kızımızdır zira heteroseksüel kadınlar için klasik erkek görünümü tam da budur.

midesi bulanan tayfa, ne gariptir ki kendi de ona benzediği halde, hetero erkek tayfası. kadın algısına uymadığı için isyandalar.

peki olan ne? canının istediğini yapan bir kız. panseksüel bir kadın olarak çekici buldum. ama kıllarını alsa daha seksi olacağı kesin. almasa da nefes alıyor mu diye bakarım, kafi.
  • kadında ne kadar iğrençse erkekte de o kadar iğrenç, bilin istedim ekşi sözlük erkekleri :)
  • benim bir erkek olarak sakal uzatmam ne kadar mantıklı olursa, bu da en fazla o kadar mantıklı olabilir. ama işin içine alışkanlıklar katılınca o kadar bile olamıyor. yahu ben bile bacaklarımdaki tüyleri bir kaç ayda bir traş ederim. ne erkekler ne de kızlar vücut bakımını bırakmasınlar ve tıraşı ihmâl etmesinler derim.
  • geçen bir yazar arkadaş yazmıştı, tam olarak hatırlayamabilirim, (yaklaşık) olarak onun da dediği gibi
    bacakları günde 2 paket uzun marlboro içen kahveci ahmet dayı gibi olmuş hanım kızımızdır.
  • ben bacaklarımı hiç almadığım halde daha kılsızım.
    (bkz: saçmalık)
  • kılda keramet olsaydı götte çıkmazdı!
  • bakımsızlığın adı marjinallik olmuş. daha önce de vardı böyle bir başlık kadınlar olarak kıllarımızı almak zorunda değiliz gibi bir şeydi sanırım. arkadaşlar almak zorundasınız. bunun öylesi böylesi yok. koku yapıyor, bakteri topluyor, çirkin görünüyor. bunu sadece kadınlar için değil erkekler için de söylüyorum. onlar da almak zorunda. iğrençleşmeyelim.
  • kendisini bir ayı kadar güçlü hissediyordur.
hesabın var mı? giriş yap