şükela:  tümü | bugün
  • mottosu "sporunu yap cik" imis oyle duyduyduk.
    sporunu yap cik mantigi bence cok guzel dusunulmus bir mantik. ozellikle sporunu yaptiktan sonra salonda cig kofte acmaya kalkan, playstation kurup turnuva ceviren, mangal yapan, pijama ve terlikle gobegini kasiyan kisacasi sporunu yapip cikmayan kendini bilmezlerin siklikla goruldugu bu gunlerde gercekten herkese ilac gibi gelecektir. cok iyi dusunmussun bravo diyorum icat edene.
  • atakoy a plus alisveris merkezinde acilmis spor salonu. simdilik sessiz sakin duruyor, icerisi ev hanimi teyzeler ve body'ci orta yasli abilerle dolu. yuzme havuzu yok, sauna filan da sanirsam yok. sporunu yapip dusunu aliyor, eve yollaniyorsun. tabii fast food mekanlarinin arasinda konumlanmasi iradeyi de gelistiriyor. oyle bir tuhaf yer iste.
  • havluları aylık 20 liradan satan, duşlarda şampuanı olmayan spor salonu. su bile yok şu anda ama bu eksikliği en kısa zamanda gidereceklerini söylediler. bekliyoruz.

edit: su sebili olmayacakmış. sular paralıymış.
  • evden havlumla gittiğim için para vermediğim, sanırım bana özel bir uygulama yaparak her gittiğimde "su"yla evet evet suyla duş yapabildiğim. sabah saatlerinde 3-4 kişiyle rahat rahat spor yapabildiğim için beni şimdilik çok memnun eden spor salonu. eksikleri var ama henüz çok yeni olmalarına veriyor ve eleştiri hakkımı saklı tutuyorum.
  • kaydolurken soylenmemesine ragmen havlu icin aylik ekstra 20 lira isteyen olusum. hayir dus yapayim diyorsun sampuan yok. aletleri kullanmadan once ve kullandiktan sonra sileyim desen islak havlu yok, birisi dehidrasyondan bayilsa su yok, bari bir otomat neyin koyar insan. neyse ki ilk ay deneme suresiymis.

havlu icin para istiyorlar yav saka gibi.

edit: artık su satıyorlar. mevcut eksi tarafları: şampuan yok, havlu yok, aletleri silecek ıslak havlular yok ama gorevli ablalar surekli dolasip aletleri temizliyorlar.
  • en nihayet açılmış spor merkezi.

ilk izlenimimi yazayım, akşam 7:30 civarı gittim kalabalık hem de baya kalabalık o saatlerde, spinning'e gelen birkaç kişi her yer dolu olduğu için giremedi, rezervasyona gerek yok demişler ama belliki rezervasyon şart. pilates dersi kalabalık, henüz toplar şişirilmemiş ama şişirilse bile o kadar kalabalıkta herkes birbirinin içine girer, zaten şu anda bile ayaklar geriye uzatılırken arkamdakinin ağzına ayağımı soktum mu acaba diye geri dönüp duruyor insanlar.
    fitness zaten tam dolu, spor yapamadan dönen insanlar vardı.

su sebili görmedim herkes elinde pet şişelerle geziyordu

ben üye olurken havluların paralı olduğu söylenmişti, baya bir problem olmuş bununla ilgili galiba.
    düzgün birşey yok mu diyenlere, hocalar diyebilirim herhalde, konuştuğum hocalar, iyi niyetli, kibar ve işini bilen insanlar.

yapılan sözleşmede spor aletleri için sıra beklemek üyelik iptali için kabul edilemez gibisinden bir madde vardı, üye sayısını minibüsçü mantığıyla doldurdukları için bu madde baya işlerine yarar herhalde .
    1 sene sonra üyelik yenileme döneminde ne kadar başarılı oldukları görülür artık.

gündüz vakti gidip bakmak lazım bir de.
  • buyaka'da afişleri asılmıştır.
  • ataköy'deki şubesi için elimde 1 adet devren satılık üyeliği olan spor merkezi. ataköy'deki şubesi oldukça ferah, temiz ve kalitelidir. üst katta olduğu için deniz manzarası eşliğinde spor yapılabiliyor. mac kalitesi aynı şekilde korunmuş. kısa süre önce taşınmam nedeniyle maalesef, istemeyerek üyeliğimi devretmek durumundayım. ilgilenenlerden yeşil ışığı yakmasını bekliyorum.

edit: an itibariyle uyeligimi devretmis bulunuyorum ehehe:)
  • ankara armada'da açılacak olanmış. henüz yapım aşamasındaymış; yani şimdiden üyelik satın alınabiliyor ama ocak'ta açılacakmış. iki buçuk ay için kendisine beklemeye değer mi bilemedim. evime yakın olduğu için tercih etmeyi düşünüyorum ama tam emin olamadım.
  • aqua florya şubesinin fiyatlarını merak ettiğim spor salonu.