• atakoy a plus alisveris merkezinde acilmis spor salonu. simdilik sessiz sakin duruyor, icerisi ev hanimi teyzeler ve body'ci orta yasli abilerle dolu. yuzme havuzu yok, sauna filan da sanirsam yok. sporunu yapip dusunu aliyor, eve yollaniyorsun. tabii fast food mekanlarinin arasinda konumlanmasi iradeyi de gelistiriyor. oyle bir tuhaf yer iste.
 • havluları aylık 20 liradan satan, duşlarda şampuanı olmayan spor salonu. su bile yok şu anda ama bu eksikliği en kısa zamanda gidereceklerini söylediler. bekliyoruz.

  edit: su sebili olmayacakmış. sular paralıymış.
 • evden havlumla gittiğim için para vermediğim, sanırım bana özel bir uygulama yaparak her gittiğimde "su"yla evet evet suyla duş yapabildiğim. sabah saatlerinde 3-4 kişiyle rahat rahat spor yapabildiğim için beni şimdilik çok memnun eden spor salonu. eksikleri var ama henüz çok yeni olmalarına veriyor ve eleştiri hakkımı saklı tutuyorum.
 • kaydolurken soylenmemesine ragmen havlu icin aylik ekstra 20 lira isteyen olusum. hayir dus yapayim diyorsun sampuan yok. aletleri kullanmadan once ve kullandiktan sonra sileyim desen islak havlu yok, birisi dehidrasyondan bayilsa su yok, bari bir otomat neyin koyar insan. neyse ki ilk ay deneme suresiymis.

  havlu icin para istiyorlar yav saka gibi.

  edit: artık su satıyorlar. mevcut eksi tarafları: şampuan yok, havlu yok, aletleri silecek ıslak havlular yok ama gorevli ablalar surekli dolasip aletleri temizliyorlar.
 • en nihayet açılmış spor merkezi.

  ilk izlenimimi yazayım, akşam 7:30 civarı gittim kalabalık hem de baya kalabalık o saatlerde, spinning'e gelen birkaç kişi her yer dolu olduğu için giremedi, rezervasyona gerek yok demişler ama belliki rezervasyon şart. pilates dersi kalabalık, henüz toplar şişirilmemiş ama şişirilse bile o kadar kalabalıkta herkes birbirinin içine girer, zaten şu anda bile ayaklar geriye uzatılırken arkamdakinin ağzına ayağımı soktum mu acaba diye geri dönüp duruyor insanlar.
  fitness zaten tam dolu, spor yapamadan dönen insanlar vardı.

  su sebili görmedim herkes elinde pet şişelerle geziyordu

  ben üye olurken havluların paralı olduğu söylenmişti, baya bir problem olmuş bununla ilgili galiba.
  düzgün birşey yok mu diyenlere, hocalar diyebilirim herhalde, konuştuğum hocalar, iyi niyetli, kibar ve işini bilen insanlar.

  yapılan sözleşmede spor aletleri için sıra beklemek üyelik iptali için kabul edilemez gibisinden bir madde vardı, üye sayısını minibüsçü mantığıyla doldurdukları için bu madde baya işlerine yarar herhalde .
  1 sene sonra üyelik yenileme döneminde ne kadar başarılı oldukları görülür artık.

  gündüz vakti gidip bakmak lazım bir de.
 • aqua florya şubesinin fiyatlarını merak ettiğim spor salonu.
 • hem renewa'nın kapanacak olması hem de evimin dibi olması sebebiyle hazır ucuzken üye oldum armada şubesine. her şey üye sayısına ve hizmetlerine bakar, kurulacakları alan çok da ufak değil sonuçta. bakalım bekliyoruz açılmasını.
 • armada şubesiyle saygısız ticaret nasıl yapılır, sözleşmeyle müşteri nasıl esir edilir göstermiş spor salonu. ocak sonu dedikleri açılışı beklemedikleri gecikme nedeniyle,artık nasıl bir gecikmeyse toplam inşaat süresinden daha fazla gecikme var, mayıs ayına atmışlar. o arada da lütfedip belirli! saatlerde panora mac'i biz sevgili esirlerinin kullanımına açmışlar. o sözleşmeyi imzalamasan düzgün salona gidemiyorsun, düzgün sözleşmenin de yapıldığı, toplu haraket edilen bir memleket değil burası anca büyük şirketlerin oyuncağı oluyorsun böyle.
 • mottolarını "bana paranı ver sana bir şey dicem" olarak değiştirmelerini teklif ediyorum. almadığın hizmetin parasını gör bak nasıl da tahsil ediyorum diye de altyazı geçebilirler. malum müşteriyi kandırmak suç reklam vasıtasıyla.
 • belki de hiç bir zaman ocak ayında açılmayı planlamamış olabilir bu spor salonu, "hacı nakite sıkıştık, açılışa bir ay var diye oyalarız milleti" demiş olabilirler. ama tabi dememiş de olabilirler, ticari itibarlarını sevdiklerim.
hesabın var mı? giriş yap