şükela:  tümü | bugün
  • bütün macfit' ler buncasına yazılıyken neden macfit armada başlığı olmasın a dostlar.

gençlerin hımps hımps diye kaslarını şişirerekten aynalara deli bakışlar attığı mekan işte. sokak arasındaki badi salonunun alışveriş merkezine taşınmış hali. müşteriye ilgi elbette sokak arasından daha az. çok takılmamak lazım.
  • uyesi olan falan varsa allah rizasi icin bi yardim etsin. o nasil bi web sitesidir yahu. yemin ediyorum 700 kalori verdim daha baslamadan sirf bi randevuyu tamamlayabilmek icin ama beceremedim...
  • yeni üye oldum, gayet güzel gözüküyor, oldukça da kalabalık, güzel dersleri var, yoga falan yapmaya başlasam bu vesileyle diyorum. motivasyonum üçbinbeşyüz olsa da her gün gelsem keşke, vapurlar falan.
  • mesai bitimi oldukça kalabalık salon.diğer saatlerde cok yoğun değil.bisiklet sayısı az geldi bana.tabi mahalle arası salonlardaki ilgi elbet yok. her ne kadar cep telefonundaki uygulama programı olsa da kendi programını kendin yapsan daha uygun bence. bir de bazı hanım ablalar aletleri işgal ediyolar bırakmıyorlar da kolay kolay.polemiğe girmeyin zararlı çıkarsınız.
  • haftanın üç günü suları kesik olur, dört günü sıcak su olmaz, su varken de öyle cılız akar ki duş mu alıyorsunuz çile mi çekiyorsunuz anlamazsınız, matları leş gibidir ve hocaları özel ders almıyorsanız yüzünüze bakmaz.
  • aylardır gitmekte olduğum kompleks. ben mekik çekerken bakıp alt dudağını ısıran biri var. o da aylardır gidiyor. acayip sırt kasları var. onu buradan tebrik etmek istiyorum. çok başarılısın devam et.