şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bütün macfit' ler buncasına yazılıyken neden macfit armada başlığı olmasın a dostlar.

gençlerin hımps hımps diye kaslarını şişirerekten aynalara deli bakışlar attığı mekan işte. sokak arasındaki badi salonunun alışveriş merkezine taşınmış hali. müşteriye ilgi elbette sokak arasından daha az. çok takılmamak lazım.
  • uyesi olan falan varsa allah rizasi icin bi yardim etsin. o nasil bi web sitesidir yahu. yemin ediyorum 700 kalori verdim daha baslamadan sirf bi randevuyu tamamlayabilmek icin ama beceremedim...
  • mesai bitimi oldukça kalabalık salon.diğer saatlerde cok yoğun değil.bisiklet sayısı az geldi bana.tabi mahalle arası salonlardaki ilgi elbet yok. her ne kadar cep telefonundaki uygulama programı olsa da kendi programını kendin yapsan daha uygun bence. bir de bazı hanım ablalar aletleri işgal ediyolar bırakmıyorlar da kolay kolay.polemiğe girmeyin zararlı çıkarsınız.
  • haftanın üç günü suları kesik olur, dört günü sıcak su olmaz, su varken de öyle cılız akar ki duş mu alıyorsunuz çile mi çekiyorsunuz anlamazsınız, matları leş gibidir ve hocaları özel ders almıyorsanız yüzünüze bakmaz.
  • havlu istedim 40 lira dedüler.

yağ ölçümü dedim 20 lira dedüler.

kilitli dolap dedim parayla kiralayın dedüler.

selam verdim özel hoca tutmadım deyü almadılar.
  • kapasitesinden fazla üye almaktadır. sürekli kalabalık olur. ağırlık bölümünde sıra beklersiniz. kitlesi de hımps ıaaa diye ağırlık kaldıran şişmiş erkekler ile makyaj ve simli taytlarıyla koşu bandında bir saat yürüyen bebişlerden oluşur.

macfit cepa şubesi bu şubeye oranla çok daha iyidir. hem daha boştur hem de alan olarak da düzenli bir yapıya sahiptir. bir de üstüne hocalardan cenk akdoğan sektörde en iyilerdendir. insan vücudunu çok iyi tanır, sınırlarınızı zorlar ve dünya tatlısıdır. bu sebeple fitplus üyeliğim olduğu için tercihim çoğunlukla armada yerine cepa şubesi olmuştur.