şükela:  tümü | bugün
 • sadece para tuzağı olan bir işletme. üye olmadan önce hakkındaki tüm yorumları mutlaka okuyun daha sonra pişman olmayın.
 • bir spor salonundan beklentilerimi karşılayan bir yer. geniş, ses ve havalandırma sistemleri iyi bir alan.aylık ekstra az bir meblağ vererek temiz ter ve duş havlusu alabiliyorsunuz ki bence çok önemli. ortalama profil karışık her spor salonunda olduğu kadar yaşlı sarkmış çok konuşan usta amcalar, dev kaslı sporcular, ve bolca kardeşim diye seslenen delikanlılar. eğer güzel bir kadın değilseniz eğitmenlerden pek bir ilgi beklemeyin. doluluk oranı belli saatlerde fazla olsada ortalama bir hizmet almak isteyen için fiyat performans açısından başarılı bir yer.
 • rakipleri arttıkça (bkz: euphoria plus) müşteri ilişkilerini daha da güçlendirmeye çalışan, izmir balçova'daki spor salonudur.

  günün her saati sizi girişte "günaydın, iyi günler" vb. cümleler ile karşılarlar. bunun üzerine bir köşeye çekilmiş, aman kimseyle muhattap olmadan sporumu yapayım, götümden başımdan ter akıyor zaten derken, uzun boylu kaslı bir adamın size doğru geldiğini hissedersiniz, "günaydın iyi sporlar" diyerek sizi motive etmeye çalışan instructorlardır bunlar.

  akşam iş çıkışı gitmeye kalkmadığınız sürece sıkıntı yoktur. ben sabahları altıda kalkıp gidiyorum, rahat rahat takılıyorum.
 • içerideki spor aletleri bakımından izmir balçova'da rakibi olmayan spor salonu. bir yıldır üyeyim, hem iş hem de az insan olduğu için genelde sabah gidiyorum. öğleden sonra saat 15-16 sularında yoğunluk başlıyor. böyle bir kalabalığı başka hiçbir yerde görmeniz mümkün değil. ben de her ne kadar akşam gitmesem de bu kalabalık meselesi yüzünden civardaki diğer yerlere baktım. ancak macfit'te bulunan alet edevat hiçbir yerde yok. bu yüzden devam etmeye karar verdim. eksi diyebileceğim şeyler ise;

  yoğunluk, dolaplar ve duş bölümü. duş bölümleri mdf/suntalem her ne ise, çok ıslanmaktan zaman zaman koku yapıyor. ayrıca yan tarafta duş alan birisinin suyu yerdeki su kanalından sizin tarafa doğru gelebiliyor. dolaplarda askı olmaması da kötü bir durum. iş öncesi veya sonrası gittiğinizde kıyafetlerinizi dolaptaki sabit çengele takmanız gerekiyor ki olmuyor, olamıyor sayın macfit. parası neyse ben vereyim dolaplara plastik askı alınız. beni bulun.
 • içinde tabiri caizse preadator gibi suratlı ama bir o kadar da kaslı bir hanım abla var, korkutucu.

  onun haricinde üyelerinin yaş ortalaması yüksek bir spor salonudur. 4 tane macfit'te spor yaptım, burası 5. kulübüm. dumbell'ları bu kadar eski başka bir macfit görmedim.
  adeta mahalle spor salonu eskiliğinde. he bir de üyelerinin dumbell'ları yerine koymadığı bir spor solunudur. gözüme çarpan iki sıkıntısı var onlar da bunlar. bu iki sorunu düzeltirlerse tadından yenmez, zira otoparkı bile var.