• yok ebesinin amı denilecek olay, dna haritası da çıkartın bari, vermeyin beyler böyle yerlere böyle bilgiler, tc no bile verilmemeli...
  • tüm dünya'da gdpr mevzusu önemli gündem maddesi iken, her zaman geriden gelen canım ülkem seçimdi, sağdı - soldu derken saçma gündemlerde kaybolup oraya yetişemedi tabii...

biyometrik bilginizi vermeme hakkına sahipsiniz. hakkınızı arayınız.
  • dün itibariyle üyeliğimi sonlandırma sebebimdir. şifre ile girilebilen sistem ile kayıt olmuştum ve artık onu kullanmama izin verilmiyor ve avuç içi okuma dayatılıyor olması zoruma gitti açıkçası. niçin böyle bir zorunluluk getiriyorsunuz diye sorduğumda diğer bütün macfitlerde var zaten dendi, dedim böyle bir gerekçe olamaz, bu bir biyometrik veri ve özel bir firma ile neden paylaşayım? cevap olarak bu teknolojiyi tamamen bizim * güvenliğimiz için * yaptıklarını söylüyorlar. demiyor ki aynı şifreyle başkalarının içeri girmesini istemiyorum, engel de olamıyorum, güvenlik filan bahane para şahane. ama az iptal dilekçesi gördüm masada, insanların çok da umurlarında gözükmüyor bu tavır. bizim böyle daha çok tepemize binerler zaten...
hesabın var mı? giriş yap