şükela:  tümü | bugün
  • 15.04.2019 pazartesi tarih itibari ile macfit avuç içi taramayı da getirmiş girişte bize levelleri tek tek atlamamız için kasmıştır. eskiden sadece şifre ile girilebiliyordu. yeni sistemde önce şifreyi giriyorsun sonra da avuç içini taratıp giriyosun yani girişte iki level geçmen gerekiyo yakında yüz tarama vs üçüncü dördüncü leveller gelir. ne gereği vardı macfit yönetimi ben eski bir kullanıcıyım avuç içi izimi sizin sisteminize kaydettirmek zorunda mıyım. daha iyi bir yer açılsın kaydımı geçiricem. sizde protesto edin başka yer varsa değiştirin gitmeyin avuç içinizi kaydettirmeyin.
  • o gene iyi, geçen bizim arkadaşı domalttılar.

not: egzersiz için.
  • bizim milletin türlü sahtekarlıklara meyilli olduğunu bildiklerinden yerinde bir harekettir.

ayrıca https://youtu.be/6unaqpcb04i
  • böyle rezalet olmaz olsun dedirten rezalet.
    bu nedir kardeşim ? gün içinde karşılaştığınız her olumsuzluğu rezalet olarak adlandırmak ve buraya taşımak zorunda mısınız?
    adamlar böyle bir güvenlik önlemi almak istemişler ki gayet de mantıklı. şifrenizi kullanarak başkası giriş yapabilir ya da sen şifreni başkasına verebilirsin. işletme de buna karşı önlemini almış.
  • meali şudur;

"eşim dostum mcfit üyesi, o gitmediği zaman ben onun şifresi ile giriyordum. artık giremeyeceğim."

mcfit'in ölücülere karşı başlattığı, nice salonlarda bayadır olan uygulaması.