• genel itibariyle spor hakkında bir bilginiz yok ise kendinizi güzelce sakatlayıp spor hayatına başlamadan veda edebilirsiniz. hocalar yada o fosforlu yeşil t-shirtleri giyen tiplerin abazanlığı ayrı bir boyut olmasının yanında eğer parasını verirseniz yardımcı olur gibi yapıyorlar. pazartesi günlerimi geleceksiniz para düşürseniz yere alamazsınız o kadar pazar yeri kalabalığı var 500t haltetmiş.
  • biraz acımasız eleştiriler almış sanki. daha önce ankarada 6 farklı spor salonuna gittim. kıyaslama yaptığımda macfitler fiyat/performans olarak fena değil. özellikle kendi halinde kafasına göre takılanlar için gayet iyi. tesis temiz ve asgari düzeyde gereken imkanlar var en azından. hem personel hem de üyeler bakımından sorun çıkaran, langur lungur tipler de pek bulunmuyor.

leş gibi yerlere iki katı ücret ödediğim oldu. dezavantajı, iş çıkışı birçok tesiste olduğu üzere kalabalık olması ve her iki katın da dolması; fakat bu durum o saatlerde neredeyse her yer için geçerli...
  • macfit spor salonlarının metro turizmidir.

diğer salonlara kıyaslara fiyatı makuldur. zorla yıllık üye yapıp gelmeyen üyenin sırtından geçinmek gibi bir tasası yoktur. gitmeyeceksen iptal edersin biter gider. tesisler genel olarak ferah, temiz ve sorunsuzdur.

ama macfit gözlemlediğim kadarıyla küçük karlarla sürümden kazanma üzerine çalışan bir format. havlu vermeyim, su vermeyim, dolaplara dijital kilit bile takmayım, hocaların selamı bile ücretli olsun (bu spor hocalarının bu vücut ve dış görünüm ile hala nasıl bu kadar abazan olabildikleri tez konusu olmalı) bu gibi şeylerden kar edeyim amacı taşıyor.

yukarıda da bir arkadaşın değindiği üzere bu işleri biliyor, uygun bütçeli bir salon olsun gideyim geleyim diyorsanız yeterli olabilir. yok ben bu işe yeni giriyorum derseniz ekstra ücretlerini ödeyerek bile bu zinciri tercih etmeyin. daha profesyonel ve ilgili salonları tercih edin. macfit adeta sitenin bodrum katı spor alanları gibi. herkes gelip kafasına göre takılıp gidiyor. residence sakini olmayanlar için bir alternatif adeta. hepsi bu.
  • iş yerime yakın olması için üyeliğimi başlattığım macfit kulübü. iç çıkış saati 17.00 civarı gidildiğinde orta derece kalabalık oluyor. 19.00 civarı kalabalıklaşmaya başlıyor. temiz ve ferah bir ortamı var. üyeleri kendi halinde insanlar. tek dezavantajı spor sonrası fastfood katından geçilerek çıkılması. iradeyi test etmek için birebir.
  • irem hanımın aşırı iyi niyeti, samimiyeti ve en önemlisi empati yetisi sayesinde bu salona arkadaşımla birlikte yazıldık. bu 5.ayım sadece üye kaydı yapıp birdaha üyelerin yüzüne bakmayan kişiler gibi değil, müşteri iş yeri ilişkisinden öte arkadaş olabilen nadir insanlardan. üyelerin beklentilerini üyeler gözündende görebildiği için ayrıca kendisine teşekkür ediyorum.
  • etik anlayıştan uzak, türkiyenin en iğrenç kurumsal olamamış fitness salonu grubunun bir üyesi. size hiçbir şekilde haber vermeden bitmiş olduğunu düşündüğünüz üyeliğinizi aktifleştirip aylarca kartınızdan para çekerler ve ruhunuz duymaz. düşmeyin.
  • diğer şubelere göre daha sakin olan, fiyat/performans olarak beğendiğim bir spor salonu zinciri şubesi.
  • ankara'nın en büyük ikinci spor salonu olacakmış deniyor.
  • benim için en önemli özelliği geniş ve ferah olması olmuştur. kalabalık saatleri rahat kaldırıyor bu yapısı.

soyunma odaları temiz ama çok dar, keşke biraz daha alan bırakılsaymış.

macfit application'ını kesinlikle indirmek gerekiyor. gerek kendinize program hazırlamak gerek arzu ederseniz hocadan randevu almak için. daha önce hiç spor yapmamış olanlar için önceden randevu aldığınız takdirde 1 saat size zaman ayırıyorlar ama tek değil grupça. bu tabii benim işime geldi çünkü kimse karışsın istemiyordum. kendi işime bakıyorum.

imkanları dar. aletler dışında hiç bir şey sunmuyor hemen hemen bu şekilde de fiyatı düşük tutuyor. bir nevi spor salonlarının pegasus'u burası. ama iş görüyor.

aylarca açmadılar diye çok söylendik ama sonunda muradımıza erdik.
  • tam bir fiyat performans canavarı...
    gayet squatında deadliftinde dipsinde bir kitlesi var..
hesabın var mı? giriş yap