şükela:  tümü | bugün
  • eylül ayı içinde, batıp kaçan jatomi fitness'ın yerine açılması düşünülen macfit şubesi.

bir spor salonu için bulunabilecek en güzel lokasyonlardan biridir.

web sitesinde sayfasını açmışlar ama tıkladığınızda 500 veriyor.

http://www.macfit.com.tr/trumptowers

https://www.google.com.tr/…sourceid=chrome&ie=utf-8

edit: ekim sonu gibi açılacakmış meğer...
  • ağustosta açılacak dendi, sonra eylüle revize edildi. eylül biterken ekim başı açılıyoruz dediler. ekim bitti... bu entryi böyle 2017'ye kadar editleyeceğim sanırım.
  • 9 kasım'da kesin açılacak dendi. hadi hayırlısı.
  • bugun itibariyle açılmış bulunan salon.içerisi hazir ve standart macfit dekorasyonunda ,çalışan sayısı oldukça fazla gibi .akşam saatlerinde fazlaca kalabalik olacağını tahmin etmek cok zor olmasa gerek.bir de üst katı fazla boş geldi gözüme ancak genel olarak güzel bi ihtiyacı karşılayacak bir salon olmuş.
  • dün nasıl olmuş bi bakayım diye içeri girmemle çıkmam bir oldu. umarım ilk gün kalabalıklığıdır.
  • sonunda açıldı.
    jatomi'nin vip alanını kapatıp fitness alanına katmalarına rağmen koşu bantları yetersiz. bütün salonu gezmeme rağmen boş koşu bandı bulamadım.
    1,5 sene devam ettiğim jatomi'de koşu bandında yer bulamadığım 2-3 akşam olmuştur herhalde.

salonda alet konulabilecek bir sürü gereksiz boşluk var. ben aletlerin sayısı artar diye bekliyordum ama artmamış. umarım o boş alanları değerlendirip yeni makineler ve istasyonlar eklerler.
  • bu akşam iş çıkış saatinde metrobüsle trump towers'ın önünden geçerken camdan dışarıyı izliyordum, bir kalabalık gördüm. dışarısı karanlık olduğu için ilk anda metrobüsün camından içerinin yansımasını izliyorum sandım. dikkatli bakınca herkesin spor kıyafetlerle olduğunu görüp "lan bu kadar sportif insan neden metrobüse binmiş? acaba bir spor kulübü ulaşım için metrobüs mü kullanıyor?" diye düşünüp kafamı çevirip metrobüsün içine baktım ama metrobüsün içindeki kalabalık spor kıyafetleri giymemişti. tekrar cama döndüm, baktım, gördüm.

evet, gördüğüm kalabalık metrobüsün içinde değildi.
  • dünyadaki en kalabalık. fitness merkezi olabilir.
    aklınız varsa paranızla rezil olmayın.
  • buranın 5500 üstünde üyesi mevcut. içeriye girmeye gerek yok, iş çıkış saatlerinde dışarıdan bakılması yeterli yoğunluğu anlamak için. bunun dışında pazartesilerine özel extra bir yoğunluk mevcut ve hala üye alımı devam etmekte. gelmeyi düşünen arkadaşlara tavsiyem iyi düşünün, gelebileceğiniz saatlerde gelip bi kontrol edin. öncelikle aylık üyelik yapın sonrasına bakarsınız. akşam 9 dan sonra fena değil değerlendirebilirsiniz.
  • yukarıdaki arkadaşların yazdıklarına karşı şunu söylemeliyim. her akşam iş çıkışı gittiğim salon olmakla birlikte her daim aletler müsaittir. ayrıca cem hoca çok iyi biri.