şükela:  tümü | bugün
  • macfit asmaçatı'dan gözlemlediğim kadarıyla içerisinde 10.000 kişinin spor yapacağı salon. salon 10 bin kişi almaz demeyin, onlar bir yolunu bulur sokar içeri.

(bkz: macfit asmaçatı)
  • ankamall şubesi'ne arkadaşımın daveti üzerine bir kere gitmek gibi bir hataya düşmüştüm zamanında. gel bugün beraber spor yapalım dedi, iyi dedik gittik. mahşeri kalabalık ne kelime, 10 yıldır görmediğim adamları gördüm o kadar diyeyim size. hayatı boyunca gerektiğinde yürümek dışında spor yapmamış, spor adeta kendisini teğet geçmiş insanlar bile ordaydı. millet fiyatı uygun diye doluşmuş gitmiş, lokasyon olarak da o bölgenin ihtiyacını karşılayabilecek tek kompleks de burası bunun da payı var tabi. gittik debelenmeden 2 kat kalori harcamışımdır, bu artısı oldu tabi. şimdi düşünüyorum; gop - tunalı - esat bölgesinde de benzer bir açık var. o bölgede spor salonları olsa da hepsi ufak çaplı, böyle bir tesisin eksikliği net hissediliyor. o bölgeye en yakındaki büyük tesisler yıldız, oran ve ayrancı'da bulunuyor. fiyatı nedir bilmiyorum ama uygun fiyatlıysa o civarda açılacak bir macfit'te bench press için bile 20 dakika sıra beklersiniz, garantisini ben veriyorum şimdiden.
  • soyunma odasındaki dolapları kilitlemek için orta boy asma kilidinizle gelmeniz gereken mekan*.

(bkz: #16185606)
  • tunalı'da değil, iran caddesi üzerinde, seğmenler parkı girişinin hemen aşağısındaki ankara çankaya projesi bünyesinde bulunan yer.
  • pazar günü itibarı ile üyeliğimi yaptığım yer. giden arkadaşlar mesaj kutumu yeşillendirebilir. beraber gidebiliriz.
  • 1 aydır kullandığım spor salonu.

öncellikle ilk yazıldıktan sonra iş çıkışı saat 18.30 gibi gitmiştim, gitmez olaydım. bu nasıl bir kalabalık. aman allah'ım. o gün resmen spordan soğudum. o gün çıkarken görevliye direkt olarak "sabah 7'de kaç kişi olur?" diye sordum. gülümseyerek 5-6 kişi olur olmaz dedi. o günden itibaren hafta içi hep 7'de spor salonunda oldum. gerçekten de sabah artık simalarına alıştığım 5-6 abimiz bir de bir kaç azimli ablamız var. genel olarak sabahları gittiğim ve kalabalık sıkıntısına çözüm bulduğum için kendi adıma rahatım. çalışanlarına genelleme yapamam lakin bazıları gerçekten ciddi manada antipatik. ama tabii kendileri ile bir sıkıntım olmadı.

devam etme sebebim ise tamamen evime yakın olmasından kaynaklı. zannederim evime yakın olmasaydı tercih etmezdim.