• ankamall şubesi'ne arkadaşımın daveti üzerine bir kere gitmek gibi bir hataya düşmüştüm zamanında. gel bugün beraber spor yapalım dedi, iyi dedik gittik. mahşeri kalabalık ne kelime, 10 yıldır görmediğim adamları gördüm o kadar diyeyim size. hayatı boyunca gerektiğinde yürümek dışında spor yapmamış, spor adeta kendisini teğet geçmiş insanlar bile ordaydı. millet fiyatı uygun diye doluşmuş gitmiş, lokasyon olarak da o bölgenin ihtiyacını karşılayabilecek tek kompleks de burası bunun da payı var tabi. gittik debelenmeden 2 kat kalori harcamışımdır, bu artısı oldu tabi. şimdi düşünüyorum; gop - tunalı - esat bölgesinde de benzer bir açık var. o bölgede spor salonları olsa da hepsi ufak çaplı, böyle bir tesisin eksikliği net hissediliyor. o bölgeye en yakındaki büyük tesisler yıldız, oran ve ayrancı'da bulunuyor. fiyatı nedir bilmiyorum ama uygun fiyatlıysa o civarda açılacak bir macfit'te bench press için bile 20 dakika sıra beklersiniz, garantisini ben veriyorum şimdiden.
  • eğer kilo vermek istiyorsanız sabahları gitmemeniz gerekmektedir. altında bulunan ekanın tüm poğaça ve börek kokuları aşırı derecede içeri dolmakta ve sabahın 8 inde işkence çektiren mekan
  • yenilenmiş. temiz. aydınlık.
    squat rack önünde halter platformu var. olimpik barlar ve bumper plateler werksan, ve yeni.
    güya mac/one olarak üst bantta olan mac panora'da bir salonda olacak en temel ekipman olarak barlarının alayının ya rulmanı bozuk ya başka şekilde dökülüyor, bumper plate de sadece 20kg olarak mevcut. tunalı bu açıdan önde.
    alan dar değil, ama serbest olarak zeminde bir şey yapmak isteseniz dolaşımla kesişmeden yapabileceğiniz bir yeri gözüme kestiremedim. platform olması iyi ama platform dışında bar kullanıldığını görmedim, insanlar squat rack önünde deadlift row vb yapıyor, bu da oradaki sırayı artırıyor.
  • ayı dolu bir mekan. çalışanlarla vs hiçbir sorunum yok asıl sorun buraya gelip de kullandığı ekipmanı yerine bırakmaktan aciz hadi onu da geçelim içtiği suyun boş şisesini atmaktan aciz, bir aletin başında sanki o aleti tapulamış gibi dakikalarca uyuz uyuz duran spor disiplininden yoksun insanlarla dolu.
    kullandığı tuvaletin sifonunu çekmekten aciz insanlarla dolu.
    kullandığı duşta kirli pedini bırakıp giden insanlarla dolu.
    darmadağın, yavaş ve gerçekten spor ahlakından yoksunsunuz. sürekli laf söyleyip durduğunuz spor hocaları şişme bebek gibi duran kaslarınıza ve egonuza cidden çokkkk iyi dayanıyor.
    önder hocaya, hazal hocaya, akif hocaya ve daha nicelerine burdan sabırlar diliyorum.
  • gayet düzenli, temiz, bayılarak gittiğim yer oldu. hayatıma çok efendi, düzgün, bir personal trainer da kattı.
    ama çalışanları için gerçek bir sömürü sistemi kurduğunu düşünüyorum.
    hocaların sadece kadınlar ile ilgilenip erkekler ile ilgilenmesi gibi durumlara da asla rastlamadım. her meslekte saçma sapan 2 3 kişi çıkar. onlar da muhtemelen salonun adını çıkarmış.
    tavsiyem yazılın bir de pt ile anlaşın. kesinlikle besyo mezunu olmasına dikkat edin. ben gayet keyifli, mutlu, hedefe yönelik olarak spor yapıyorum artık.
  • ilk 15 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak yapmak istediğiniz ufacık bir işlemi aylarca süründüren telefonlara çıkmayan, maillere cevap vermeyen ama aylarca caymak istediğiniz kullanmadiginiz gold üyeliğin ücretini çatır çatır alabilen spor salonu zinciri halkası.

iş takibi, müşteri memnuniyeti sıfır.
    umarım batarlar.
  • uzun süre evimin dibinde olmasına rağmen ankamall'daki tesisi kullanmama neden olan erkek pt profilinden diğer yazarların da şikayetçi olduğunu gördüğüm spor kompleksi.
  • alet çeşitliliği olarak yetersiz olduğunu düşündüğüm. çalışan kalitesi, özellikle mavi yakalar, süper olan macfit şubesi. çok salon görmesem bile hijyen olarak buranın üstüne çıkacak bir tane bile yoktur. cinsiyet dağılımı açısından da çok iyidir.bulunduğu konum itibari ile insan profili oldukça düzgün bi de ağırlıkları kullandıktan sonra yerlerine koymayı öğrenirseler süper olacak. sadece haftaiçi saat 18:30 ile 21:30 arası içerisi mahşer günü. ekmek kuyruğu gibi sıralar bile olabiliyor. keske biraz daha genişletebilseler süper olacak. sonuç olarak kesinlikle tavsiye ederim.
  • pazar günü itibarı ile üyeliğimi yaptığım yer. giden arkadaşlar mesaj kutumu yeşillendirebilir. beraber gidebiliriz.
  • soyunma odasındaki dolapları kilitlemek için orta boy asma kilidinizle gelmeniz gereken mekan*.

(bkz: #16185606)
hesabın var mı? giriş yap