• nickini hala yazamadığım biricik çökeleğim.
    badilerden baktım da şeedebildim yani.
    her defasında böyle yapıyorum inşalla çok şaaapmazsın bana.

2015- 3 sene olmuş.
    biliyorsun matematiğim çok kuvvetli değil ama bunu hesaplayabiliyorum. çok geliştirdim kendimi co bildiğin gibi değil.
    seni hep özledim ve sevdim. nice senelerimiz olsun.
    iri kemikli kız kardeşin bihter.
  • yıllar önce ilk "şaton hayırlı olsun" ziyaretimde "borcam" hediye getirdiğim için çok kızan yazar. en kısa zamanda üst asma katın pervazından üstüne atlamak için hediye bir "sarkıtmalı avize" ile kendisini ziyaret edeceğim.
  • kendini her yerde imha ettiği bir dönemden sonra tekrar hayata geri dönme kararı almış, yarı android olarak dünyaya kafa kol alayınıza gider mottosuyla düşmanlarına küskü planları kurarken şatosunun karanlık dehlizlerinden yükselen "kim kökledi lan o kombiyi?" isyanına kulak verip haklı bulduğu andan itibaren yolunu yordamını değiştirip garibana fatura zulmünün hesabını soracak über kahraman, ultra ponçik, dehlizlerin efendisi, at çaya karıştır, harikalığın heykeli dikilecek olsa büstü yapılır ekşi sözlük yazarı.

sefa gelmiş hoş gelmiş

kucak
  • haydaa. kayıp insan.
  • kendisi ile olan ilişkimi şu 4-5 yaşlarındaki kız çocuklarının el ele amaçsızca koşturup zincirleme düşmeleri ve sonrasında ellerini bırakıp ayağa kalkmak yerine birbirini çekerek ayağa kalkmalarına benzetiyorum.
    her defasında ilk o kalkıyor, elimden tutup beni kaldırıyor ve birlikte yeniden koşuyoruz.
  • bir tür deli murat.

hani her köyde vardır da köyün meydanında nedensizce halay çeker.
    ha işte ondan.
  • aslen ispanyol olmasına rağmen kültürel erozyona uğramış-tılmış * dağlar kızı reyhan triplerine girmiş bir adet merdo. **antebin kalesine beraber ferman astığımız günleri unutmuyorum.
    umarım bitlis kalesinde de aynı ekşını yaşayabiliriz.
    sevgilerilen, minik züreyfaguşun.
  • bir gün o gülün üzerine bir arı konacak. ona arı sen hayırdır ya? diyeceğim.
hesabın var mı? giriş yap