şükela:  tümü | bugün
  • nam-ı diğer (bkz: mackbear coffee co.)
    çeşitli şehirlerde şubeleri olan bir cafe zinciri. hipster-maceraperest tarzıyla gençlerin gönlünü çeliyor. şubeleri olan bazı yerler: antalya, kırıkkale, mersin, malatya, bolu, nevşehir
  • yakın zamanda eskişehir’e şube açan kahveci. iki katlı iki teraslı ve bahçeli bir mekan. müdavimi olduk şimdiden sevgiliyle.
  • bolu şubesinden yazdığım, gerek bolu için gerek 3rd wave coffee olmayan yerler için abdurrahman çelebi sayılabilecek starbucks plus kahveci. vahşi doğa temalı konseptini beğendim. süt olarak pınar denge yani laktozsuz süt kullanmaları, espresso setlerinin casadio olması artılarından.
  • eskişehir'deki şubesi gayet güzel olan ancak ergenlerle dolu bir yer haline gelmiş kahveci. adalar'da olmasından dolayı muhtemelen. adalar denilen yer bayağı varoş çünkü. bulvarda falan açarlarsa müdavimi olabiliriz. daha düzgün ve elit olur.

edit: yine gittim dün manzara aynı arkadaşlar. üstelik ergen arkadaşlar hiçbir şey almadan masaları işgal ederek kütüphaneye çevirmişler ortamı. keşke evinizde ya da kütüphanede çalışsanız teoga. bunların anne babası da merak etmiyor amk nerede benim çocuğum diye.