şükela:  tümü | bugün
  • furbol manyaklarina hitap $ekli. ayrica livescore tarzi bir turk mac sayfasida vardir. http://www.mackolik.com/canli
    canli nin "c" sini buyuk yazarak ula$abilinen yer.
  • (bkz: mackolik.com)
  • fenerbahçe'nin isabetli şut çekemeyip, gol dahi attığı eskişehirspor maçı için

"fener deplasmana iki puan bıraktı"**

olarak bildiri gönderen yandaş site.
  • maçları tvden daha hızlı takip etme imkanı sağlayan program. ntvspor'dan 3-4 saniye daha hızlı, insan kendini nostradamus gibi hissediyor.
  • addblock'u kaldrmadan siteyi kullanamamaya başladık. sikerim çok skimdeydi sanki. daha da girmem
  • android uygulaması 2 gün gibi bir süre de 500 mb mobil veri kullanmış uzak durulması gereken bir uygulama arka planda reklamları mı indiriyor ve update ediyor reklamları.
  • saati bozuk uygulama.

bi düzeltemediler.
  • gıcık oldum üyeligimi iptal etmis.
  • reklamları sıkıntı veren uygulama. yeter arkadaş 1 maç sonucu bakacağım 5 tane reklam çıkıyor.
  • şu uygulama yerine önerilecek başka bir uygulama var mıdır ya? ben gerçekten reklamından da bıktım daha kalanından da. küfür dağarcığım kendini aştı artık. birkaç program indirdim onları da sevmedim unuttum isimlerini de.

özetle,

basketbol maçlarında oyuncu istatistiklerini veren,
    futbolda kadroları, kornerleri vs. yine anlık gösteren
    ve de az reklamlı bir uygulama bilen varsa yeşillendirsin çok rica ediyorum. bıktım usandım reklamından lanet olsun ya. reklamsız versiyonunda da reklam çıkıyormuş üstelik. adamlar kendilerini durduramıyorlar demek ki.

ha bir de, tavsiye vereyim şunlara gider ayak. ios için basketbol oyuncu istatistiklerini hesaplama zorunluluğundan kurtarın insanları amk. android'de toplam oyuncuların yaptığı toplam sayı alt tarafında görünüyor. ios'ta yok. malum istatistikler bazen geriden geliyor ve atıyorum 80 sayının 70'i yazılıyor o sırada. ama ios için o 70'i tek tek toplayarak ulaşıyoruz. valla inanılmaz hızlı hesaplıyorum artık bu yönden bana katkıları oldu saolsunlar.