şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ios’a mı özel bilmiyorum söyleyeceğim durum ya da bir reklam kaynaklı mı ama bu uygulama bazen çok tiz bir sesle “biiip biiip” diye ötüyor. o kadar garip bir ses ki nereden geldiğini anlayamıyorsunuz. programı tamamen kapatmadıktan sonra da gitmiyor.

bu durumla ilk karşılaştığımda ofiste birlik olduk sesin kaynağını arıyoruz. turkcell sinyal güçlendiricilere bakıyoruz yok, ofise saat ayarlı parça tesirli bomba mı koydular diyoruz o da değil (çok detaycıyızdır) yok bulamıyoruz. en son plaza teknik ekibini aradık duman detektörleri olabilir diye o da değil. artık 10 15 dakika sonta anladık ki masada duran telefondan geliyor bu esrarengiz ses.

reklam ise tatsız uygulamada bir bug ise daha tatsız. kepaze olalım diye yapılmış gibi.
  • kesinlikle kullanılmaması gereken uygulama.rahatsız edici reklamlardan başka bir şey yok.
  • herkesin şikayet ettiği "inanılmaz şarj yiyor" "belleğin anasını ağlatıyor" diyenler çok haklısınız aynı şey bendede oluyordu taaa ki 18 lira verip pro üye olana kadar. pro üye olunca o manyak reklamlar kalktığı için hepimizin küfrettiği uygulama bildiğin kuş gibi oluyor adeta. kesinlikle verdiğiniz paraya değiyor gerçi ben para vermedim biriken google play ödemesi ile hallettim işimi. reklamlar kalkınca o güzelim program ve engin istatistiklerle sessiz sedasız baş başa oluyrsunuz. istediğn yere gir çık zıpla. gerçekten mükemmel. araya hiçbişey girmiyor uzayda boşluktaymışım gibi valla.