şükela:  tümü | bugün
 • bir mustafa cengiz ifadesi.

  (bkz: ağam bizimle eğleniy)
 • yalvarma görüntüleri şuradan izlenebilir.
 • nizip lordu'nu herkes tanıyor, iyi biliyor adamın doğru söylediğini. anlamak istemeyen ahmaklar istedikleri kadar yırtabilirler kıçlarını.
 • evet öyle yalvarmıştır ki hızını alamayıp "stadı dezenfekte ettik, elli bin kişi gönül rahatlığıyla gelebilir" demiştir. yani öyle böyle yalvarmamıştır.
 • eğer o gün çıkıp "her şey kontrol altında, herkes gönül rahatlığıyla gelebilir" demeseydiniz, şu an bağıra bağıra haklılığınıza destek olan insanlar olabilirdi, ancak o gün "herkes gelebilir" dememiş gibi, seyircisiz oynama kararından sonra insan sağlığını ağzınıza almanız samimiyetinizi sorgulanır hale getirdi. o yüzden şimdi bırakın rakip taraftarı, kendi taraftarınızın bile tamamını ikna edebilmiş değilsiniz. 3 puan için "her şey mükemmel, gelin" demeseydiniz, belki de şu an ülkemizin en kariyerli ve başarılı hocası bu sıkıntıyı yaşamıyor olacaktı. ya da en azından siz şu an "ben de aslında oynanmamalıydı demiştim" diyerek iknaya çalışmayacaktınız.

  edit: imla
 • türk futbol dünyası ahlaksızdır.
  bu ülkenin hakemi, futbolcusu, teknik direktörü, yöneticisi, başkanı, federasyonu ve taraftarı ahlaksızdır.
  mustafa cengiz bunun örneği bir kuldan öte bir şey değildir. büyütecek bir durum yoktur.
  ahlaksızlık bu ülke insanının 1 numaralı sorunudur. genel durumda yapı buyken, özelde futbol dünyasında farklı bir görüntü olamaz.
 • mustafa cengiz'i elestirecek olan kisiler, kendi kulüplerinin maclar tamamen ertelensin seklindeki resmi aciklamalarini da eklerlerse samimiyetlerine inanmis oluruz.

  bu memlekette galatasaray'dan baska takim yok gerci, galatasaray disinda 1 aydir kendisine büyük diyen hicbir kulüp maclar ertelensin diyemedi zamaninda.

  islerine seyircisiz oynamak geldi seyircisiz oynansin dediler.

  böyle de kaypaklar iste.
 • ciddi ciddi bir rahatsızlığının olduğunu düşünmeye başladığım gs başkanının açıklaması. yani insanın şu çağda yalanının 5 saniyede yüzüne vurulacağını bile bile böyle açıklamalamalar yapması mantıklı mı sizce? vallahi gs taraftarına devreyi yaktıracak, bu adamı savunmaya çalışırken maymun oluyorlar.

  "açüklamalarü krünürjük sıraya kuyarsak lörd cengiz haklı hajum" *