şükela:  tümü | bugün
 • divxplanet'te hâlid'in deli gibi reklamını yaptığı dizidir. kendi çevirdiğinden mi yoksa güzel olduğundan mı, izleyince göreceğiz.

  edit: ilk bölüm kötüymüş. himym'den farklı bir şey yok. olmamış...
 • ilk bölümü itibariyle çakma how i met your mother hissi veren dizi. benzerlikler saymakla bitmez.
 • cbs in yeni dizisi. ilk bölümü beni güldürmedi sadece aralarda tebessüm ettim o kadar. hatta biraz sıkıcıydı da. dış sesli ve feedbackli anlatımı tamamen how i met your mother özentisiydi. bi ara "ben" isimli karakterin yerine birden ted geçicekmiş barney robin lily marshall da diziye eklenecekmiş gibi geldi. ikinci bölümünü meraktan izleyeceğim ama bence bu dizi tutacak.
 • how i met your mother'da ki konuk oyuncuları başrol olarak oynatan dizi. bayan oyuncularımızdan judy greer ted'le bir bölüm çıkmıştı* ve sarah chalke'da ted'in ciddi ilişkilerinden stella.

  jason biggs, american pie serilerindeki partnerim alyson hannigan'dan benim ne eksiğim var bende aynı diziden isterim demiş olacak ki böyle bir proje ortaya çıkmış.
 • hani türk yapımcılar grey's anatomy, friends, gossip girl gibi dizilerin kötü versiyonlarını çekip çekip önümüze sunuyorlar ya, aha işte mad love bunun yabancı versiyonudur.

  how i met your mother'daki sahne geçişleri, arka plandaki konuşmalar, romantik-komedi karakter ve piç yan karakter vs. hepsi alınmış monte edilmiş bu diziye.

  ha kötü mü olmuş? çok da fazla değil bence. en azından himym falan tatile girdiğinde iki dakika kafamızı dağıtacak bir dizi daha olmuş oldu.
 • how i met your mother'ın kötü bir kopyası olmuş dizi. ilk bölümü fenaydı. belki de giriş bölümü olduğundan. ama böyle devam ederlerse fena gümlerler.
 • uçan adam sabri'ye esra ceyhan'ın verdiği tepkinin bir benzeri olarak "neden böyle birşey yaptınız canım?" diye sormak istediğim dizidir. o sakinlik, o dinginlik yüzümden okunsun istiyorum.
 • diziyi izlemeyen ve yanlızca yorumları okumuş biri olarak,imdb'deki photos'daki resimleri görünce yorumlarda yazan anımsatma durumunu az çok tahmin ettim,halbuki iyi bir kadrosu var gibi bu dizinin,ilerleyen bölümlerde ne olacağı belli olmaz elbette.
  mad love: http://www.imdb.com/media/rm3165501952/tt1684910
  how i met your mother: http://www.imdb.com/media/rm4011559168/tt0460649

  edit:izledim ve istemsiz olarak jason biggs'i ted ile özdeşleştirdim,sarah chalke'dan uzun süredir haz etmiyordum ve tyler labine'i başta yapmacık ve itici buldum ama daha sonra karakterine alışıyorsunuz.yani demek istediğim belki hikayeyi himym ile eş tutamazsınız ancak mekan ve karakterler iki diziyi baya iç içe alıyorlar.bana kalırsa dizinin cast seçimi çok başarılı olmamış,bu da bir etken.himym, friends çakması bir dizidir tezini savunanların "aha 2 arakadaş aynı evde onların iki arkadaşı daha var,bak şu aynı joey" tarzı kişisel görüşlerinden öte bu dizi ilk bölümü itibari ile himym'a baya paralel bir hava içinde,şahsen patlama yapmadığı sürece gelecek bölümlerini izletecek ışık vermedi bana,bekleyip görürüz artık.
 • ana karakterin tavırları bile ted'i andırıyor resmen.
 • ilk bölümünün 10. saniyesinden itibaren ben kötü bir taklidim diye bağıran dizi. esas oğlan bir ted klonu. yaratıcılığına sığınıp izlediğimiz amerikan televizyonculuğu bu eseri nasıl sunmuştur bilinmez. 5 dakikadan fazla tahammul edilmez.