şükela:  tümü | bugün
  • madame coco'da kırılan, çalınan veya eksik çıkan ürünlerin tezgahtarların maaşından kesilmesi ve ay sonunda sadece agi ile eve dönen tezgahtarlardır.

ahmet çınar'ın haber sol gazetesinde perşembe günü yaptığı haber kaynak.

diyecek söz bulamıyorum.
  • ulan ülke ne hale gelmiş amk ya!

hak - hukuk hak getire. ne olacak böyle adaletsiz bir ülkenin sonu?
    eğer haber doğruysa bu sözde firmadan alış-veriş yapmayın.
  • herşeye devlet suçlu diyen insanlardan değilim ancak. eğer devlet bu işleri sıkı denetlemez serbest bırakırsa. elin adamı gelir vatandaşını köleye çevirir. geçirirsin firmaya 100.000 ceza bakalım yapabiliyor mu bir daha. bu birde kurumsal şirket sözde. birde kurumsal olmayan 12-14 saat çalıştırmaya çalışanlar var.
  • ülke dingonun ahırı..
    madam coco adlı orospuya cv gönderme arkadaş.git sakız sat, su sat bu orospuyla çalışma
  • bir daha madame coco’dan alisveris yapmamizla sonuclanacak rezalettir. tabii simdi madame coco dan biri cikip yalanlayacaktir yok efendim biz oyle bir sey yapmiyoruz vs diye ama yemezler. ayyuka cikarilmasi gereken ve hemen duzeltilmesi gereken bir uygulamadir.
  • (bkz: istifa etmek)

"işçiler öliyyy haggımızı yiyiyy" istifa et canım kardeşim. daha iyi bir iş bul canım kardeşim. "çıcuhlar aç" çocuk yapma canım kardeşim. kuzey kore mi burası, bas istifanı daha iyi bir işe geç ulan. aaa yeter amk.

diğer seçenekler:
    -kendi işini kur.
    -başka ülkeye git çalış.
    -köyüne dön tarım ve hayvancılıkla uğraş.
    -kafayı çalıştır katma değeri yüksek diğer sektörlere geç.
    -arz talep araştır, yabancı dil öğren, yazılım öğren. kamyon şöförü, kaynakçı, tezgahtar ne olursan ol kendini geliştir.
  • ne denir ki.
    bizim millette ne oldu da böyle oldu.
    bu kadar ahlaksızlık, bu kadar hak yemek hangi kitapta yazar.
    günden güne benim bu ülkeye inancım azalıyor.