• bir ekşi sözlük yazarı yazarı.*

edit: hesap kayıplara karışmış. üşüyoruz reis.
  • sözlüğün nüfus müdürudür.
  • herkese 'bir ekşi sözlük yazarı, kitapsever' gibisinden küçük de olsa bir tespitte bulunan(evet çoğuna baktım) ancak bana sadece 'bir ekşi sözlük yazarı' yazarak ne kadar dümdüz bir şahıs olduğumu hatırlatarak sıkıcı karakterime lanet ettiren tabiri caizse nick altı yazarı. yani düşünün bin tane yazarın hepsine ama hepsine küçük de olsa bir tespitte bulunmuş. aslında bana ne kadar farklı bir kişilik olduğumu da hatırlatmış oldu. hakkımda söyleyecek bir laf bile bulamamış olması benim ne kadar evrensel olduğumu göstermiyor mu? ne yani bana da mı o aptal saptal etiketlerinizden birini yapıştiracaksin sandın ha? nah sana tespit. inanır mısınız benim tipim de böyle. hangi ülkeden olduğumu bilmeyen birine fotoğrafımı gösterin 3 saat nereli ulan bu diye kafayı yemezse bir bok bilmiyorum. size küçük dünyanızda başarılar! kitapsevermiş de bilmem neymiş hahha!! (lan bari nickimden yola çıkarak keş falan yazsaydın iftira çamur atsaydın bu kadar zoruma gitmezdi)
  • yemeyip içmeyip, gece gündüz yazar nicki fişleyen yazar.
  • ekşi sözlük yazarlarını seven bir ekşi sözlük yazarı.
  • aynuristan takipçisi, ağır dinci ve insanları etiketlemeyi huy edinmiş, sözlük bir şeyi.
    (bkz: kelime-i tevhid/@madas)

edit: başlık altıma gelip müfteri yazmış arap sevdalısı.
    hayır bir zahmet türkçe yazsa diyeceğim, hele türkiye cumhuriyeti'nin yüzüncü yılında ama arap seven ve dinci birinden bunu beklemek zor olur.

aynuristan gibi yalanlarla filistin propagandası yapan, ölü çocuk videoları izlemeden gün geçiremeyen hesabı takip eden olmasına rağmen ve insanları etiketlemek dışında, neredeyse tüm girdileri sadece dinle alakalı olmasına rağmen, başlık altına bunları yazınca iftira etmiş mi oluyorum. arapçayı da bilmiyor galiba.

edit 2: başlık altımda boş yapmaya devam eden, büyük(!) insan. nedense editime kadar takipten çıkmak aklına gelmedi bu yazarın. aynuristan isimli yazar tüm sözlükte olay oldu, başlıkları her gün tüm sayfayı işgal etti ama, bu madas denilen, her gün yazarların başlık altı için sözlükte vakit öldüren büyük(!) insan denk gelmemiş ve öylesine takip ettiği 1000 küsür kişiden bir başkasıymış. aman tanrım kandırıldık açıklaması gibi. aynuristanı takip eden şuan 40 kişi falan var, en başta 20 civarıydı ve o zamanlar da madas bunların arasındaydı. ayrıca bu 20 kişinin en az 10 tanesi şeriatçı dincilerden oluşuyordu (styna valentina gibi). bu kadar kısıtlı takipçilerin arasında olmak tamam tesadüf demek ki. aynı fetöcülerin arasında yanlışlıkla bulunan siyasiler gibi. o yüzden kimseyi suçlayamayız tabiki.

ha ayrıca, bak ben başlık altıma entry düştüğünde yan hesapla başlık takibinden dolayı görüyorum hadi bunu takip edecek kadar işsizim fakat, her gün başlık altına girilmiş editleri bile takip edip cevap yazmak yorucu olmalı bunu bırakmasını tavsiye ettiğim, büyük(!) yazardır.
    neyse bir arap sevdalısı, yobaz ile bu kadar vakit öldürmek büyük kayıp, kendisine taraflı etiketlemelerinde bol şans dileyerek sonlandırıyorum. başlık altıma gelecek olursak kuyruğuna bastığım büyük(!) boş insanlar ve benzerleri troller, aktroller, şeriatçılar, cemaatçiler tarafından doldurulmuştur. bir tane cumhuriyet sevdalısı ya da doğruda duran insan tarafından negatif girdi bulamazsınız.
  • reyiz sever değersiz bir sözlük yazarı, işsiz.

sözlükte dünyanın en anlamsız entrilerini giren bu işsizi ancak türkiye gibi ülkede bulurduk.
  • yaptığı şey bence bir nevi fişlemek. insanları memleketleriyle, meslekleriyle ya da hobileriyle niteleyerek işsizliğin kitabını yazan kişi.
  • hakkında yaptığım tanımlamayı şikayet etmiş, gg nedenli silinmiş. kendisi başkaları tarafından tanımlanmayı pek sevmiyor sanırım!?

sözlükte fişleme yapmayı sevdiğinden ve cevheri güven videoları paylaştığından dem vurmuştum.

(bkz: #117298851)
  • pek de öyle değeri olmayan entry'ler yazan sözlük yazarı.
hesabın var mı? giriş yap