şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şimdiye kadar yazılmamış olması enteresan gerçekten. madbarz bir street workout topluluğu. internet siteleri, facebook ve instagram üzerinden oldukça aktif biçimde yayın yapıyorlar.

  zayıflamak isteyenler, vücutlarını şekle sokmak isteyenler, ciddi biçimde antrenman yapmak isteyenler için harika bir uygulamaları da mevcut. uygulama android ve ios telefonlarda kullanılabiliyor. ev antrenmanı yapanlar bilgisayarları üzerinden de bu antrenmanları gerçekleştirebiliyorlar.

  bahsi geçen uygulamada takip, arkadaş edinme, antrenman istatistikleri, antrenman oluşturma, seviye atlama vb bir çok özellik mevcut.

  internet siteleri , madbarz facebook madbarz instagram
 • ios ve android uygulamaları da bulunmaktadır. kendi programları dışında, kendinizde günlük veya haftalık program oluşturarak formda kalmak için evde veya uygun bir ortamda kolayca çalışabilirsiniz.
 • telefonumdaki açık ara en sevdiğim uygulama. güncellemeden sonra, şifremi unuttuğum için bi daha da giremediğim uygulama, kırgınım keşke düzeltseler bazı şeyleri, ama olduğu kadar. siz de benim gibi (bkz: my home is my gym) diyenlerdenseniz ve zorunlu değil ama bir tane de barfiks barınız varsa, gerçekten 2 3 ay sonunda düzenli şekilde yapıldığında vücudunuzdaki değişime bakıp (bkz: günlerden pazarım karpuz yer azarım) demezseniz ben de ne olayım. hazır antrenman programlarının dışında, custom olarak da yani kendinizin de program hazırlayabileceği(ki ben öyle yapıyorum) harika bir program. kolay gele
 • evde spor yaparak zayıflamak ve forma girmek isteyenlere şiddetle önerdiğim program.
 • madrabaz olarak okuduğum ev tipi egzersiz uygulamasıdır. indirdik, deneyeceğiz.