• bir ünlü şahsiyeti seninle eve gelmesine ikna etmeye çalış, korumalarından dayak ye.

gnçtrkcll'li ucunda dayak varsa bile şansını dener.
  • (bkz: berkelyum)
  • "tamam da, amaç ne?" sorusuna ne cevap verebileceğini merak ettiğim madde. ee, hadi ikna ettik ünlü birini mc donald's'a gitmeye. yanımızda ünlü birini getirmezsek ikinci menüyü alamıyor muyuz? lan ben zaten bir tane menüyle doymuyorum, öbürünü de kendim yeme derdindeyim. sanki ikinci menüyü ne halt edeceğimi bilemiyorum da, paylaşacak birini arıyorum. yiyemeyecek olsam paket yaptırır eve götürürüm zaten. en olmadı aç bir garibana veririm. ben açlığımı düşünürken, sen bana hikaye anlatıyorsun. zannımca konumuz hakkında en ufak bir fikrin bile yok. bırak tatavayı da, şu kampanyayı bütün menülere uygula önce. mc turco yemekten bir hal olduk, biraz da değişik bi şey geçsin boğazımızdan.
  • hali hazırda yaklaşık 3 yıldır olan bir kampanya için gereksiz bir şekilde yapılan pompalama hareketidir. ayrıca kafa da karıştırır. çünkü ünlü birisiyle mcdonald's a gitmenin kazandırdığı bir şey yoktur kampanyada.
  • bir ünlü kişiyi kendisiyle birlikte mekdanılds'a gitmeye ikna eden kişi yalnızca ikinci menüyü bedavaya getirmekle kalmaz, aynı zamanda çocuk menülerinde hediye olarak verilen oyuncakları karın tokluğuna çalışarak üreten vietnamlı ya da çinli çocukların bir kat daha fazla sömürülmesine vesile olur; özgürce yaşayamadığı, emeğinin sömürüldüğü bir dünyada, küresel finans kapitalin tahakkümü altında ezilmesine vesile olur.

(bkz: #16853665)
    (bkz: mekdanılds zararlıdır)
  • madde 98, bir ünlü şahsiyeti eve götürmeyi ikna et.

gnçtrkcll'li mcdonald's ta ünlüye menü alır, tokatı bedavaya yer.
  • bir ünlü şahsiyeti seninle mcdonald's'a gitmeye ikna et.

ama bil ki zaten akli varsa burger king diye tutturur.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap