şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yıllar sonra pc'ye de çıkacak amerikan futbolu oyunu. kaynak
  • gün itibariyle pc'ye çıkacağı kesinleşmiş oyun.
  • ağlamıyorum gözüme madden 19 kaçtı. pc’ye çıkış haberiyle sevinçlere boğmuş oyun.
  • bugün çıkacak. belki de çıktı. belki de saatler var.

oynanış videolarını beğendim. bu arada ben oyun arşivimi karıştırırken madden nfl 2004'ü buldum ve yeniden kurdum iki gün önce.

grafikleri yavan ve çirkin kalıyor günümüze göre ama yine de eğlenceli olduğu kesin. ah bir de nasıl oynandığını anımsasam? "şöyle bir iki pratik yapayım da maça gireyim" dedim. ilk karşılaşmada, 6-0 önde idim. sonra aı ağzıma sıçtı. üst üste touchdown
    yapa yapa mahvetti beni. ben sayı kaydedebilmek için sahayı adeta milim milim
    katederken, aı bir girişimde bilemedin iki girişimde hedefe varıyor. aı'ı fazla kayırmışlar 2004 versiyonunda.

madden 19'u ise satın almayı düşünüyorum. bakalım ne olacak?
  • oyunu yalnızca origin access yoluyla satın alabiliyoruz sanırım. of of!
  • her sene olduğu gibi mut (bkz: madden ultimate team) bu sene de keyifli, açık arttırmalardan kelepir oyuncu kapmanın zevki bambaşka. tek sıkıntım aslında alırken beklediğim gibi pc oyuncusunun konsola kıyasla çok daha az olması, bu yüzden market biraz durgun gibi.

ayrıca oyunu pc platformunda oynayan sözlük yazarlarını beraber oynamaya davet ettiğim oyundur.
  • (bkz: codex) kırmış birkaç gün önce.

bir iki ay önce umutlanmıştım bu konuda ama fifa 19 demo'ya bulaştığımdan beri madden 19 deneyesim gelmiyor.