• ağustos'ta çıkacak olan oyunun kapağında drew brees var bu sene. jared allen ve reggie wayne düşünülen diğer isimlerdi ancak super bowl'u almanın da etkisiyle brees seçildi.

bi' çok oyun içi görüntüye ve oyun hakkında detaylı bilgiye ign'den ulaşabilirsiniz. ben ekran görüntüleri için bi' link vereyim;

http://uk.ps3.ign.com/…fl-11-20100425100104842.html
  • franchise modundaki draft sistemi biraz daha geliştirilirse, tadından yenmeyecek draftlar bizi bekliyor demektir. oyunun en zevk aldığım kısmı bu oluyor niyeyse. bütün sezonu özellikle oyuncu scout etmekle geçirip draft vakti yaklaşınca saatlerimi, sezon boyunca gözlem raporlarını aldığım oyuncular hakkında tuttuğum istatistiklerin başında geçiriyorum. takımımı gözden geçirip düzgün bi' draft şeması hazırlamaya çalışıyorum ve oyunun hiç bi' yanından bu kadar zevk alabildiğimi hatırlamıyorum.

draft edilecek oyuncuların ncaa raporlarını falan da sunsun bize bu sene mümkünse ea sports. mükemmel olur!
  • madden nfl 12 ile eskiyen kaliteli oyun, madden moments live modu oynanmadan geçilmemelidir.
  • ps3 ortamında hala online oynayıp oynayamadığımız merak edilen oyun.
hesabın var mı? giriş yap