şükela:  tümü | bugün
  • tanım: kapağında tom brady'nin bulunduğu ea sports'un amerikan futbolu oyunudur.

fifa 17 deki alex hunter modundan esinlenmiş "the longshot" modu oldukça başarılı olmuş.
  • kapağında tom brady olan 2018 sezonu nfl oyunu. fiyatı psn store'da an itibarı ile 269 lira. bu fiyata alınmaz tabii. ne zaman indirime girer acaba, ya da girer mi...

edit: 59 liraya aldım. <3
  • oyunu bitirecek olan kadroyu kurup, madden nfl 19'i beklemeye başladığım oyundur.
    kendisini ekim ayında almam sebebiyle açıkçası kadro tamamlama süreci biraz sancılı oldu ve bu yüzden geçe kaldı. 19'u çıktığı gibi alıp, etinden sütünden faydalanmayı düşünüyorum.*

new england patriots fanı olmama rağmen uzun süredir aaron rodgers'ın kartını kullanıyorum. çünkü kendisi gunslinger özelliğine sahip, bu özelliği özetleyecek olursak topu elden daha hızlı çıkarıyor diyebiliriz. kadromda en sevdiğim oyunculardan kendisi. canımız ciğerimiz tom brady'nin gunslinger'a sahip kartı çıktı ama çok geç çıktı maalesef. bende de para kalmamıştı.

bir diğer favori oyuncum ise hem yaşadığı sakatlık nedeniyle sempati duyduğum hem de zaten iyi bir oyuncu olan ryan shazier. golden ticket kartı, sanırım şu anda oyundaki en iyi kart. gerek blitzlerde, gerekse zone coverageda müthiş iş yapıyor. genellikle 3-4 oynadığım için luke kuechly ile beraber inanılmaz iyi bir ikiliye sahibim.

kadroya en son kattığım ve patriots'a gelmesini çok istediğim* richard sherman'ın nfl movers kartının, hız dışında hiçbir eksiği yok. onu da diğer özellikleriyle kapatıyor zaten.

ayrı bir parantez de ha ha clinton-dix'e açayım. hızı bu seviyeye göre çok düşük kalıyor ama neredeyse oyunun başından beri kullandığım için ve lakabım* nedeniyle vazgeçemedim kendisinden.

kadronun tamamını aşağıya bırakıyorum. sorularınız olursa yeşillendirebilirsiniz.

hücum

savunma

special