şükela:  tümü | bugün
  • eğer hayaliniz mars'ı kolonileştirmekse ürettiğiniz ürünün üstüne made in usa yerine made on earth by humans yazarsınız. elon musk'ın bir şirket sahibi olmasını değil; dünyayı yöneten bir politikacı olmadını isterdim.

https://www.facebook.com/…/posts/1378614895529915:0
  • içinde güzel anlamlar barındıran cümle. alt tarafı dünyalıyız nihayetinde, insanız.

belki de bundan birkaç yüzyıl sonra ülkelerin, sınırların, devletlerin olmadığı bir dünyada torunlarımız ne kadar dar kafalı dangalaklar olduğumuzdan bahsedecek.
  • uzaylıda ingilizce biliyordu ya.. hatta latin alfabesi kullanıyordu. .bazıları kiril alfabesi kullansada..
  • "sizi, karşınızdakinden farklı olduğunuza inandıran; yalnızca bir yanılsamadır." sözünü daha anlamlı hale getiren şirkete ait son kullanıcı bilgilendirmesi.

- yaa, torun; işte bu adamdı, neydi adı, hah, elon musk; evet evet, yörüngeye araba gönderen herif. şimdi siz fink atıyorsunuz ya güneş sisteminde, bu herif başlattı her şeyi.
  • ben de seneye grubumla çıkaracağım heavy metal albümüne isim arıyordum, iyi oldu bu fikir...
  • insana, sınırların artık eskisi kadar uzak ve kalın olmadığı bu globalleşen dünyamızda, insanların diğer insanları şu milletten, şu deri renginden, şu inançtan şeklinde değil de, sadece insan olarak görmesinin mümkün olduğu bir dünyayı hayal ettiren şeydir.

böyle şeyleri gördükçe seviniyor insan be sözlük. süper olmuş
  • 1-2 yıla herkes dövmesini yaptırır artık. sakın siz yaptırmayın aşırı overrated olacak. yatırım tavsiyesidir.
  • büyük ihtimalle çinde günde 15 saat çalıştırılan çocuk işçiler tarafından yapılmış devre üzerine yazıdjfjmdkdm şaka şaka, güzel bi söz olmuş uzaylılar okuyamayacak da olsa.
  • içinde çok acaip bir bilinç içeren cümle.

by humans!

tek bir yuvamız var. hepimiz bu gezegenin evlatlarıyız.