• ev hanımlarının hepsi becerikli olmayabilir ya da zaman zaman ani ataklarla tencereye yapışıverirler, kettle'ı fincana çevireceklerine ellerine bocalarlar ve minik yanıklar meydana gelir. bırakın ev kazalarını, bazı kişiler beyaz tenlidir, güneşe fazla maruz kaldıklarında ıstakoza dönerler. işte çeşitli yanıklarda yanığın geçmesine faydalı bir merhemdir madécassol. bir yan ilacı anestol de acı çekilen yeri uyuşturur. ikisini karıştırarak hem yanığın hızla iyileşmesini, hem de acınızı hafifletebilirsiniz.

(bkz: doktor tavsiyesi)
  • (bkz: gotu kola)
  • etken maddesi centella asiatica'dır. bu yüzden mucizevi bir merhemdir. vücutta meydana gelen yaraların iyileşmesi ve yaradan arta kalan izlerin azaltılması için birebirdir.
  • meme başı çatlaklarının tedavisinde kullanılan merhem. emzirmeden önce meme başını ilaçtan temizlemek gerekiyor.
  • 10% centella asiatica içeren kokusu mükemmeldir. sebebi lavanta esansı ve ıtır esansıdır.
  • sikatrizandır , yani yara iyi edici. artık nasıl bir terimse. ama çoğu yara bereyi iz bırakmadan geçirir. candır , canandır. 7.20 civarı fiyatı vardır.
  • iki kıl yolduğunuz zaman bile çalışkan elması gibi kıpkırmızı olan başa bela hassas bir cildiniz varsa ağda sonrasında yara bere sivilce bok püsürü önlemek maksadıyla sürülebilen vıcırık. kokusu da güzeldir. diğer medikal kremler gibi kimyasal denizinde boğuluyor hissi yaşatmaz

bir de kimileri tarafından çatlak tedavisinde acnelyse ile birlikte kullanılır. işe yarar mı bilemem.
  • her derda deva, nemlendiren, her yarayı hızlıca iyileştiren, yanığa da birebir başucu kremim. özellikle kullandığım diğer cilt kremlerinin yarattığı kuruluğu germesi ile gönlüme taht kurdu.
    hoşuma giden garip bir kokusu var. mevlüt şekeri kokusuna benziyor diyebilirim.
  • dudaklarım çatlamış ve yanıyordu. doktor yanması geçsin diye ve çatlakları azaltsın diye verdi. etkisini gördüm. yanmıyor artık. çok sevdim. başucu ilacım oldu.
  • çeyrek asrı aşkın ömrümün yazları iş hayatı başlayana dek koca gün deniz kıyısında geçti, bir kere bile haşlanmadım, yanmadım. gelin görün ki bu güneşe, ozona ne olduysa bu yaz üç gün denize girdim, omzu, sırtı, bacağı geçtim, güneş görmemiş götüm bile soyuldu. eğer şu an dalmaçyalı gibi izlerle gezmiyorsam doktorun bu kremi vermesi sayesindedir.
hesabın var mı? giriş yap