• wlab kozmetik tarafından piyasaya sürülen ve içeriğinde asya ülkelerinin sulak bölgelerinde yetişen centella asiatica bitkisi olan ciltteki hemen hemen tüm sorunların çözümünde faydalı olduğu söylenen tamamen doğal ve organik yapıda bir cilt bakım ürünü.

bu bitki kozmetik sektöründe isimi sıklıla anılan gotu kola ismiyle de biliniyor.

denilene göre; cilt problemi yaşayan herkesin gönül rahatlığıyla kullanabileceği, %100 etkiye sahip olan krem, içerisinde kesinlikle kimyasal ya da koruyucu bir madde barındırmıyor. içerisinde cilde zarar verecek herhangi bir madde bulundurmadığından dolayı kesinlikle zararı yokmuş. aksine düzenli kullanımı sonucunda ciltteki hemen hemen tüm sorunları gideren çok faydalı bir ürünmüş.

kaynak
  • çok ama çok memnun kaldığım krem
    sorun şu ki cildim normalde mermer gibiyken son zamanlarda sebebini bilmemekle beraber çok sivilcelenme olmaya başladı
    işin kötüsü sıkıp kurtulamıyorsunuzda çünkü cildin katmanının altında iğne ile kanal açmadan çıkmıyordu
    her nasıl olduysa bu kremi kullanmaya başladıktan sonra bütün sorunum çözüldü

cildim çok beyaz ve karma bir cilt yapısına sahip olduğum için nem dengesinide oturtamıyordum.
    artık sabahları uyanınca yumuşacık bir cildim oluyor

fiyatı çok uygun ve çok etkili
  • çok daha önce yapılmışı var:
    (bkz: madecassol)
  • madecassol merhemin içeriğini biraz süsleyip piyasaya sürmüşler.
  • yağlı ciltler dikkatli kullansın biraz sivilcelenme yapıyor.
  • madecassol çakması. bu krem mi merhem mi bilmiyorum ama insanların bu ürünü yüzlerinde durduk yere sürmesi bana hiç normal gelmiyor. selin ciğerci & gökhan çıra ikilisinin sattığı ürün.
  • sürekli met edilen madelebi
    1 yıldır ben de kullanıyorum. fakat yapılan reklamlar, kargo sorunu yaşamıyoruz, müşteri memnuniyeti önceliğimizdir gibi imaj yansıtılmasının yanlış olduğunu direk test etmiş birisi olarak bir daha satın almayacağım ürün haline geldi.

trendyol efsane cuma indiriminden 2 adet sipariş verdim,
    önceden de aynı adrese defalarca kargo verdiğim halde (hatta madeleb aldım ve teslim edildi)
    ürün gelmediği gibi benden onaysız şekilde ürün iade edilmiş. firmayı, trendyolu ve trendyol express’i de defalarca aramama rağmen kimse yardımcı olmadı ve ürünüm gelmedi.
    kartıma onaysız şekilde ödeme geri iade edildi fakat 17 tl kesinti ile aide edildi. resmen insan dolandırıyorlar, haksız kazanç elde ediyorlar. yetkili kimse ile iletişime gecemediğim gibi, iade yapılmadı, zaman kaybı cabası, telefon aramalarım cabası. *(bkz: selinciğerci)welabkozmetik
  • buna 50-60-70 tl para vereceğinize doktorunuza madecassol yazdırabilirsiniz. etken maddeleri aynı ve devlet ödüyor.
  • malum siteden 3 tanesi 80 lira gibi bir ücrete aldım. son 1 senedir günde 4 belki 5 saat uyuyorum. az uykudan kaynaklı olduğunu düşündüğüm sivilcelere maruz kaldım. alnımda küçük küçük sivilceler çıkmaya başladı. nemlendirici krem temizleme jelleri falan kullandım ek olarak sivilce kremi de kullandım ama istediğim etkiyi alabilmiş değilim. bir de bu ürünü demeye karar verdim. kullandıkça, unutmaz isem bu entry'i güncelleyeceğim.

edit : bi numarasi yok fena reklam yapmis bir urun o kadar nemlendirici krem olarak kullanilir anca. icerik olarak madecassol cakmasi. bunun yerine madecassol alin derim.
  • gidip eczaneden madecassol satın alın bu krem yerine
hesabın var mı? giriş yap