şükela:  tümü | bugün
  • ben de aynı patlamayı yaşadım ama farklı nedenden...çabuk soğusun diye buzluğa koydum birini orada da saatlerce unuttum.hatırlayıp açınca gooom diye patladı...allah'dan azıcık aralamıştım ama parçaları buzluğa ninja yıldızı gibi saplandı
  • bazı gerizekalılar dalga geçmiş her zamanki gibi ancak olayın ciddiyetinin farkında değiller. adana'da ikamet ediyorum. sodaları toplu alan ve biralarını kendi yapan biriyim. defalarca başıma geldi. aldığım önlemler şöyledir. biralarınızı kasayla stoklayın. sodaları ise plastik paketinden ayırarak bekletmeyin. mümkünse dolaba atın sonra paketinden ayırın. bu durumu yaşamayan bilemez silah gibi patlıyor şişeler özellikle bira şişeleri ve çok küçük parçalara da ayrılıyor. başka bir çözüm ise az az almak ve hepsini ayrı bir içecek dolabında saklamak. stokta mutlaka dikkat edilmeli belirli bir sıcaklık gerçekten risk demektir öldürmese bile yaralar göze gelirse kör eder. aptal ergenler sizi.
  • sünnetsizleri sünnet eden soda
  • etme cahil ile muhabbet küstürürsün
    alma soda şişesini camdan .. kestirirsin
  • iki ay önce gece üç sularında uyumaktayken bomba patlaması gibi bir sesle fırladım yataktan ve yere düştüm. kendimi toparladıktan sonra yerden ellerimle destek alarak kalkmak isterken ellerimde acı hissettim yine de kalktım ve bu sefer ayaklarım acımaya, batmaya başladı. anahtara uzanıp ışığı açtım ve her yerin cam içinde olduğunu gördüm. çalışma masamın üzerinde duran 2 adet soda nasıl olduysa senkronize patlamışlar, allahtan kedime bir şey olmadı. temizlemek 2 saatimi aldı ve 1 kitabımı şehit verdim maalesef.
  • benzerlerini yaşadığım patlamadır.

-dibi kireç tutmuş çaydanlık patladı ve tavana fırladı.
    -2,5 litrelik portakallı gazoz patladı.

her iki olayı da birkaç defa yaşadım.
  • allah korusun ya gotune girseydi. verilmis sadakan varmis.
  • inanır mısınız ben de şuan çıplak bir şekilde mutfaktan maden suyu almaya inecektim, şansa yaşıyoruz.
  • yanlız adamla dalga geçiyorsunuz ama benim akrabamın başina gelen hadise. marketteki maden suyu şişesi aynı şekilde patlamış. çok ucuz kurtarmıs. boğazına saplanacakmiş.
  • bombacı niyazinin işine benziyor. (bkz: yedi bela hüsnü)