şükela:  tümü | bugün
  • henüz 17 yaşında amerikalı tenisçi. auckland 2013 eleme turu ilk maçında çağla büyükakçay'ı 6-0 ve 6-3'lük setlerle rahat bir şekilde yenmiştir. sponsorlarının nike ve wilson olması ve yaşının genç olması sebebiyle ilerde adından sıkça söz edileceğini düşünüyorum zira ben yanılsam bile nike yanılmaz.
  • adını ilk kez duyduğum tenisçi. bu sabah sydney turnuvasında 17. sıradaki safarova'yı rezil etti (6-2, 6-1). şu an 135. sırada.
  • 1995 dogumlu olduguna inanamadigim tenisci. suan roland garros da sara erraniyle oynuyor. sanirim tecrubesizlikten dolayi sadece ilk sette 30 kusur basit hata yapti kendisi. ama bu basit hatalari yapmadiginda oyle winnerlara imza atiyor ki insan gercekten hayret ediyor.

velhasil kelam, ben cok sevdim bu kucuk kizi. bundan sonra favori kadin teniscimdir. basarilarinin devamini diliyorum.

edit : soz konusu macin 2. set 6. oyunu itibariyle 40 basit hatasi ve 35 winneri var. uclarda oynuyor.
  • basit hatalarını en aza indirdiği takdirde yakın gelecekte grand slam'ler kazanması işten bile değil..
  • (bkz: ronaldinho gaucho)

(bkz: dişlek)

henüz 19 yaşında ve inanılmaz agresif ve şık bir oyunu var. dün ilk kez sera errani karşısında izledim. errani'yi bi ara perişan etmişti ancak final setinde basit hataları winner'larından fazla olunca maçı da kaybetmiş oldu.

kesinlikle bir star ışığı var kendisinde. ileride 1 numara olabilecek potansiyeli fazlasıyla mevcut.
  • bu mantıkla en hızlı servisi atarak, sadece ace'le maç kazanılsa tenis oyununda seyir zevki kalmazdı.
  • ronaldinho sempatikligine sahip tenisci. bahti acik olsun.
  • teknik kapasitesi ve kabiliyeti inanilmaz yuksek olan florida'li tenisci. ayrica bayan tenisinde samantha stosur'un disinda kayda deger top spin servis atan benim gordugum tek oyuncu, ve kanimca sam'in olmasi gerektigi hali.

azim-istikrar-deneyim uclusunu hallettigi gibi ilk 3'e adini kalici olarak yazmasi hic de sasirtici olmaz.
  • sevgili madison,

henüz 19 yaşında olmana rağmen duruşun bana gücün karşısında boyun eğmeyen, sürekli çalışan, muhalif ve inatçı biriymişsin ve ömrün boyunca da böyle olacakmışsın izlenimi veriyor.

serena ile oynadığın maçta oyunu 9. maç puanında kaybetmen bile isminin yaşatılması ve onurlandırılması için yeterli bir sebep. serena'ya doyup 'eeeh dinozor bunu da kazanır işte' dediğimiz gibi sana da diyelim inşallah. yolun açık olsun.

(maç puanlarında gözlerimi yaşarttın allahsız)
  • gelecek vaat eden çok yetenekli ve 19 yaşında olmasına rağmen kendine güveni son derece yüksek olan tenis oyuncusu. izlemesi keyifli ve çok güzel winnerları olan bir oyuncu. bu sene mental olarak da bana çok güçlü göründü. gerçi daha çok genç ve deneyimsiz. ama olası bir williams kardeşler yarı finalinin önüne geçebilmiştir. ama gönül isterdi ki kardeşler yıllar yıllar sonra yine karşı karşıya gelebilsinler. ama keys omaz, orda durun bakalım dedi. ilerde çok göreceğiz, adını daha çok duyacağız bence. kısa sürede ilk 10'a girebilecek kapasiteye sahip.