şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: mad men)
  • bir ekşi sözlük yazarı..
  • nba konusunda pek iyi bir takipçi olmadığını düşündüğüm lebron hater. doğu lideri cavs in en kötü savunma takımı olduğunu söylemiş, ki bu takım maç başına 34 küsur savunma ribauntu çeken, 7 civarı top çalma ve 4 blokla oynayan, rakibini dış atışlarda %36 da, ikinci şans ve hızlı hücum sayılarında 14 ün altında tutabilen bir takımdır. nba de en az maç kaybeden 4. takım iken, bu istatistikte yine doğu lideridir.

tabii ki en iyisi değil ama en kötüsü de kesinlikle değil. maksat bok atmak olsun işte, hepsi aynı bunların.*

(bkz: #67367851)
  • besiktas karaborsacisi.umarim sen ve senin gibiler azalarak bitersiniz.bu ibneden bilet almayin aldirmayin.
  • günün iddaa kuponu başlığında bana küfür eden yazar. daha sonra kendisine terbiye sınırları içerisinde başka bir entry ile cevap yazıp giydirdiğim de entry'sini silip kaçan yazar. bunu aynı başlıkta belirttikten sonra ise özel mesaj yolu ile bana ana avrat küfür eden kişidir kendisi.
    sanırım işsiz, psikolojisi bozulmuş olmalı ki sağa sola saldırıyor, kendisini en yakın zamanda psikolojik anlamda profesyonel destek almaya davet ediyor ve bana yaptığı küfürlere rağmen şunu uzatıyorum
  • kendisi küfürbaz ve atarlı bir genç. dikkate almayın.
  • ağzı bozuk bir ergen sanırım.
  • mitroviç'in menejeri olma ihtimali vardır.

menejeri bunun kadar savunmuyor adamı :)))
  • başlık altına girmeden kendisiyle mesajlaşma gafletinde bulundum, küfürbaz bir ergenmiş gerçekten.
    he bi de aboubakar efsane forvetmiş, pepe ve negredo çöp transfer diyor. sezon sonu bakar bakar güleriz dursun burda tarihe not olarak.