• (bkz: mad men)
  • bir ekşi sözlük yazarı..
  • nba konusunda pek iyi bir takipçi olmadığını düşündüğüm lebron hater. doğu lideri cavs in en kötü savunma takımı olduğunu söylemiş, ki bu takım maç başına 34 küsur savunma ribauntu çeken, 7 civarı top çalma ve 4 blokla oynayan, rakibini dış atışlarda %36 da, ikinci şans ve hızlı hücum sayılarında 14 ün altında tutabilen bir takımdır. nba de en az maç kaybeden 4. takım iken, bu istatistikte yine doğu lideridir.

tabii ki en iyisi değil ama en kötüsü de kesinlikle değil. maksat bok atmak olsun işte, hepsi aynı bunların.*

(bkz: #67367851)
  • mitroviç'in menejeri olma ihtimali vardır.

menejeri bunun kadar savunmuyor adamı :)))
  • başlık altına girmeden kendisiyle mesajlaşma gafletinde bulundum, küfürbaz bir ergenmiş gerçekten.
    he bi de aboubakar efsane forvetmiş, pepe ve negredo çöp transfer diyor. sezon sonu bakar bakar güleriz dursun burda tarihe not olarak.
  • lens transferinin ilk kendisine bildirildiği iddia eden sempatik yazar.

mitroviç'in deli savunucusu.

beni de engellemiş mitroviç çöp çıkınca oysa ne güzel mesajlaşıyorduk küfürler falan ediyordu özledim lan kaldır engeli.
  • 36 yaşında olup şöyle yazabilmek büyük meziyet.

(bkz: #70357560)

koskoca beşiktaş'ın beğenmediğin başakşehir'i geçen sene 1 kere bile yenemedi, hatta bir maçta acımasızca üçlendi. bülent yıldırım olmasaydı bu gece "biz nasıl sevilla'dan 5 yedik?" diye geziyordunuz.

edit: (bkz: #71339266)
    gün geçmiyor ki, adam saçmalamasın. 4 atamadılar cidden, güzel tahmin. maç kesin 95. dakikada zeki yavru kırmızı yemediği için böyle bitmiştir. yoksa beşiktaş kazanacaktı, ah.
  • (bkz: #79646148)

konuda liverpool geçiyor ya, nasıl sinirli sinirli yazıyor ahahahaha. bu beşiktaşlı dayı biraz saksıyı çalıştırabilse bu ülkede tuttuğu takımın maçlarını 1 kez bile tribünden izleyecek şartlara sahip olamamış ve dolayısıyla sadece internetten izleyebilen kesimin ne kadar büyük olduğunu fark edecek ama hakaret etmesi daha kolay geliyor galiba. özentilik tanımına da güldüm. ben 2001 uefa kupası finalinden beri liverpool taraftarıyım mesela, 17 yıldır özentilik mi yapıyorum yani?

tavsiyem sinirlendiği zaman 1 bardak soğuk su içtikten sonra entry'i yazmaya devam etmesi. tek entry'de bu kadar kusur buldum, fena.
  • hayvansever kişilik bozukluğuna sahip küfürbaz yazar.
  • beşiktaş taraftarı tinerci lakabını bunun gibi müptezeller yüzünden alıyor.
hesabın var mı? giriş yap