187 entry daha
  • milkshakeleri rezalet, tiramisuları facia olan tatlıcı dondurmacı.
  • geçen gün pangaltı şubesine yedi kişi gittik.

iki cheesecake, bir profiterol, bir espresso, iki limonata ve bir soda-limon sipariş verildi

cheesecake'ler bayattı. hamurlu kısmın kıtır kıtır olması gerekirken helva gibiydi. ayrıca aşırı tatlıydı. ikisi de yarım kaldı.

menüde "espresso lokum ve suyla servis edilir" yazmasına rağmen ne lokum ne su geldi. 'hani lokum hani su' diyince "menüler yeni, daha bir hafta önce geldi, lokum yok" dediler. bir bardak su getirdiler.

sipariş sırasında "profiterolün yanına dondurma ister misiniz" sorusuna hayır cevabı almalarına rağmen profiterol dondurmalı geldi. "ben istememiştim dondurma" diyince "bizden" dediler ama hesaba dondurma parası da eklediler.

limonatalar su gibiydi. bildiğin tang yapmışlar, ona bile fazla su katmışlar.

soda-limon alan arkadaşa da para üstü olarak on tane bir lira verdiler.

müşteri memnuniyetsizliğinde çığır açan şubeleri var kısaca.

yemek değil super combo yedik
  • fakirler ve köylülerin sevmediği ancak benim gibi gerçek aristokratlar tarafından takdir edilen mükemmel firma. ödediğin hesaptan veya aldığın hizmetten memnun değilsen gitmezsin buraya olur biter. fakirler için meybuz var gül gibi, herkes kaliteli dondurma yiyecek diye bir kaide de yok.
  • cevahir şubesinde cheese cake'inden folyo çıkan işletme..

bunu telafi etmek adına ücretsiz bile olmayan, dahası fiyatı cheese cake'ten fazla olan başka bi çikolatalı pasta getiren çalışanları var.. bi de "siz frambuazı seviyorsunuz diye frambuazlı çikolatalı pasta getirdik.." diyorlar..

kabul etmeyip pastayı geri gönderdik folyolu çiiizkekleriyle birlikte.. biraz şaşırdılar ama yapacak başka bi şey yoktu..
  • profiterol yenmemesi gereken mekan. siz profiterol beklerken önünüze çikolata soslu kek koyuyorlar, sosunu da bol tutuyorlar ki kek olduğu anlaşılmasın.
  • yesilköy sahildeki mekanlari cok ozensizdir. ozellikle terastaki koltuklar sökülmekten bir hal olmus durumda ve menüleri hayatimda gordügüm özensiz, eski ve yipranmis menülerdi. garsonlari da ayrica yavas.
  • fıstıklı, muzlu, karamelli dondurmasının üstüne tanımadığım yemeksepeti sağ olsun eve servis imkanı bulunan nefis dondurmacı.
  • kesme fıstıklı dondurması çok leziz olan dondurmacı. benim gibi fıstık hastaları yanına bir porsiyon da fıstık sarma alarak tüketebilir bu dondurmayı.
979 entry daha
hesabın var mı? giriş yap