• ingilizce bilmeyip cantayi anlamsizca didikleyip 150cc lik deodorant icin sizi yalin ayak guvenlik kontrolunde ugrastiran guvenlik gorevlisi vardir.
    ucusa bir saat kalaya kadar boarding kapisi belli olmaz, sizi ekran onunde sprinte kosturmak icin bekletir zira potansiyel harfler icin ulasim süresi 15dk dan baslar.
    ulasim şehirden direk sari "aeroporte express" otobüsleri ile 5euro ya mumkun, keza ters yonde de sehire en uygun ulasim.
    buraya gelmisseniz sizi guzelce yuruturler, bitmez o koridorlar, tuneller, yuruyen ama aslen yürümeyen bantlar...
    bizim istanbul havalimani bile bi miktar daha az yurutuyor valla bak.
  • 1 konuya açıklık getirelim bu havalimanında terminal 2 veya 3 de bedava wifi bulmak mümkün bilgisayarınızı trolley denen o bavullarınızı taşıdığınız aletin üzerine koymak suretiyle terminal 2 ve 3 arasında ilerleyerek hava yolu şirketlerinden birinin şifresiz internetini bulabilirsiniz. örnek olarak qatar airways 3. terminalin sonlarında olsa gerek diye hatırlıyorum.
  • avrupa'nın latin amerika'ya açılan kapısıdır.
  • taksimetrelerin 30 euro'dan başlaması sebebiyle taksinin hareketiyle beraber bir terleme hissi geliyor.
    sonrasında uzun müddet hiçbir şey eklemiyor. yaklaşık 14 km gittim. inerken de 30 eurodaydı.
  • 2 terminal arası en uzak mesafe 5km uzaklıkta olduğundan, uçmadan önce terminal bilgisinin bilinmesi gerektiği, türk şirketlerin iniş kalkışını 1 numaralı terminalden gerçekleştirdikleri havalimanı. ayrıca 4s terminalinin tamamını iberia, american airlines ve el al israel airlines a ayırmışlardır.
  • eve dönüş uçağımızı kaçırmamıza sebep olmuş büyüklüğüyle insanı çatlatan havalimanıdır. ne bilelim yanlış terminalde inince diğer terminale araçla gitmek zorunda olduğumuzu, biniş kapısına bile metroyla ulaşıldığını, o metroya asansörle inildiğini... cahillik işte... şimdi korkudan 5 saat önce gidiyoruz havalimanına.
  • eğer uçuşunuzun hangi terminalden olduğunu kontrol etmezseniz havaalanı şakirpaşa olsa bile uçuşsan geçkalırsınız. taksiyle atocha'dan 30 dakika, metroyla 20 dakika nuevos ministerios'dan.
  • çok dev bir havalimanı. öyle ki bir kapıdan diğerine 10 dakika yürüyorsun. sırf bu yüzden yanlışlıkla uçağı kaçırıyordum. bu yüzden biraz erken gitmeniz mantıklı olur bu havalimanında uçuşlarınız varsa.
  • seneler önce hasta hasta katettiğim ve bu yüzden hayal meyal hatırladığım havaalanımsal heyula. tam oo bitti çıkıyorum herhalde derken metroya filan binmeniz gerekir içinde.
    bazen rüyalarıma giriyor burası yürüyorum yürüyorum bitmiyor çıkamıyorum allahın cezası yerden.
  • madridin tek ve alan olarak cok buyuk havaalani. metro ile gitmek hem hesapli hem de rahat olacaktir.
hesabın var mı? giriş yap