şükela:  tümü | bugün
  • 1988 doğumlu küçüklükten aktrist, şeker bir hanım kızdır..

hope floats'ta sandra bullock ile oynamış ve envai çeşit amerikan dizisinde (chicago hope, csi, friends, cold case, desperate housewives) oyunculuk yapmıştır.. benim ilk görmem arrested development'ta george micheal'ın salak kız arkadaşı rolünde olmuştur.. yine aynı dizideki george micheal'ın kardeşi meaby ile gerçek hayatta da küçüklükten dostturlar.. daha sonra yaklaşık bir hafta önce grey's anatomy'nin six days part 1 ve 2'sinde eğri bir omurilikten şikayteçi hasta rolünde karşımıza çıkmıştır..

az buçuk, ucundan kıyısından alison lohman'ı andırır..
  • avatar the last airbender'da katara'yı seslendirir.
  • çok çok, ve yetmez, çok çok iyi bir oyuncudur. bu kadar masum bir yüze sahip olup bu kadar iyi bir kötü karakter portresi çizmek (bkz: scott pilgrim vs. the world) veya ilk sezondaki kötü kız imajından üçüncü sezondaki hayatını yoluna sokmaya çalışan genç kadın haline gelebilmek (bkz: parenthood) yetenek ister çünkü. üstelik en sevdiğim bayanlardan biriyle (bkz: lauren graham) hiç mümkün olabileceğine inanmadığım bir şekilde alexis bledel'den daha başarılı bir anne-kız portresi çiziyorlar, ekleyelim.

1988 doğumludur. harika da bir sesi vardır. birkaç kere gitar çalıp şarkı söylemesine şahit olabilirsiniz "parenthood" izlerseniz. ayrıca o kadar geniş bir oyunculuk kariyeri vardır ki bir film ya da dizi izlerken dan diye karşınıza çıkabilir, tanıyıp sevinebilirsiniz. şahsen kendisine acayip hayran olmadan önce arrested development'taki ann olduğunun bilincinde değildim mesela. o kadar ayılıp bayıldığım aylardan sonra "arrested development" dvd'si takıp rastgele bir bölüm izlerken fark edip şok oldum. bir de çok mutlu oldum tabii... belli ki ron howard kayırıyor kendisini, ki "parenthood" da onun dizisidir malumunuz. o zaman bir türlü gelmek bilmeyen "arrested development" filmi ve yeni bölümlerde kendisini görmemiz de yüksek olasılıktır.

sevgilisi de landon pigg'dir bu güzelliğin. ekşi sözlük magazin servisi bildirmiş olsun.

bir de buradan salık veriyorum, 3. sezonda hepinizin saçlarını mahvettiler de sen bir türlü toparlayamadın mae, derhal uzasın ve eski rengine dönsün o saçlar!
  • friends'in the one with rachel quits bölümünde ve one fine day filminde oynayan küçük kızdır. ah ne tatlıdır.
  • kuşağının en yetenekli,başarılı oyuncularından biridir.parenthood u sevme sebeplerinden sadece bir tanesi.
  • yaşıtlarımın içinde en tatlı ve en yetenekli aktris. arkadaş olmayı çok isterdim, onun yanında mutsuz olmak çok zor gibi görünüyor.
  • arrested development'in 'ann who?'su.

ayni anda hem arrested development hem good girls izleyen bendeniz baglantiyi haftalar sonra kurup brainfuck yasadim, evet.