• novandaz insani a$mi$ piyanist ki$i. bolca aktivite icinde bulunsam bile daha fazlasini yapabilecegimizi bildigim dostum. son gunlerde kendini muzige adayi$i dikkate $ayandir. onun di$inda hardware,geyik ve abuk bir yapiya sahiptir. ama maalesef kitap konusundaki yakla$imlariyla altin odun odulunu haketmi$tir.
  • sıkça farklı kimliklere, hatta cinsiyetlere bürünmesine karsın ii insan..
  • süper insan, ideal grup arkadaşı. şöyle ki, siz adama "abi yarın şu şu şu şarkıyı çalcaz, bizim gruba gelip bass çalar mısın?" diyorsunuz, adam ertesi gün bütün şarkıları çıkarmış olarak, hatta tablarıyla beraber stüdyoda. tanımlanamayacak kadar iyi bir insan.
  • satıcı, yetenekli, müzisyen sahsiyet.. okul ve müzik hayatımda az cok etkisi olmus insan..
  • evi harika konuşlanmış insan. şeytan diyo al sniper ı indir direk.
  • bu adamla yasayabileceginiz en sık replik:
    -oha erdem karıya bak!*
    -karı mı? nerde?
    dir bunun dışında bu adma gothic hatunlara pek ilgilidir.*karşı cins konusunda da pek dertlidir.
  • dilinden düşürmediği "bir beyond the bounds patlat da;havamızı bulalım." şeklindeki nidaları,tarafımdan mutlulukla karşılanan yaşam formu,dazka*."kahpe papağan satınca hikayeleri" nin esin kaynağı...
    (bkz: pirelerin sessizliği)

"hı?!what's that noise?hı??!frin son sasi?"
  • icq'nun bana getirdigi en seker insan bu kisi, anime karakterleri gibi buyuk mavis gozleri var hem. zevk-i muzik sayesinde tanistik, simdi konser sefalari yapiyoruz belirsiz araliklarla. zira okul bitti, bi soyle kadikoye karsi tokusturamadik biralari, darilacam, hem o da bunaliyormus bazen.

ey maersk, vapur alemlerinde gelirsin aklima
    atkini tak, sonra usutup kizma darilma
    zira biraz gezmen lazim, diyorum ya sana
    hakettin bi guzel bi tatili, ciki ciki oynasana.

hey be. ehi.
  • gözleri pırıl pırıl parıldayan, sempatik bi genç bu.
hesabın var mı? giriş yap