• (bkz: tüm genellemeler yanlistir)

8 bin favin yüzde kaci kadin? bu kadinlarin egitim seviyeleri ne?
    o zaman aldatilan, hor görülen, bosanip senelerce nafaka ödeyen erkekler icin de benzer bakinizi verelim.

(bkz: boynuzlanan erkeklerin amsalak olmasi gercegi)

sizin niyetiniz sistemin yanlisini görmek degil bagci dövmek. evet kadinlar tercihlerinden dolayi öldürülüyor olabilir e amina koyayim bu mu yani? yanlis tercih yaptin ondan öldün sorun yok devam et mi diyecegiz?

yok küfür etmemelilyim daha fazla.
  • cümle daha ilk üç kelimeden batıyor: "mafya karısı olmak"
    "müsteşar kızı, erkek annesi, pilot karısı" gibi örneklerini gördüğümüz şekilde, kendini bir başkası ile tanımlıyor. ancak bir başkasıyla var olabiliyor. hayalden daha kötü olan kısım burası.
  • tüm kadınların 5-10 sene sonra mafya kocası tarafından değişik tarzlarda öldürülmek gibi bir hayali olduğunu düşünmüyorum. bir kısmı böyledir ki onların işini de doğal seleksiyon hallediyor zaten. cinsiyet fark etmeksizin, yanlış tercihlerin sorumlusu bizzat kişinin kendisidir. kimse yanlışlıkla günah işlemez.
  • mafya geçmişi konuşmaz deyip senin boğazını kestiğinde ne diyeceksin.tüyü bitmemiş yetimin hakkını yerken iyi değil mi? kabadayılık bitti hiçbir şey eskisi gibi değil artık.insanların iyi yanı yok artık.o yüzden mafya var.sapık tecavüzcüler hırsız var.her alanda böyle değişiklikler oldu.
  • tabi lan manyak mısın.

her istediğimi alacak güçte olan hem seksi hem yakışıklı hem kaslı hem "iyi kalpli" bana aşkından ölecek olan mafyalar yeşillendirsin. *

konulu film çekiyoz ya çünkü burda.

aklı başında olan hiçbir kızın hayali değildir.
  • hiç öyle fantazilerim olmadı, sadece bir ara vali karısı olmak istiyordum, tanrım hayallerim bile ne kadar legal.
  • kadınlarımızın en büyük hayali ne zaman birinin karısı olmak dışında bir şeyler olursa toplum olarak çağ atlarız. kesin bilgi yayalım.
  • insanoğlu akıllandıkça cahilleşiyor nasıl bir ironinin içindeyiz anlam veremiyorum.
  • halbuki her kadın hımbıl bir sünepenin karısı olmayı hayal eder...
hesabın var mı? giriş yap