şükela:  tümü | bugün
 • bişey derdim de özel mesajlarda her zaman gerçeği inkar eden kadınların mesajı ile uğraşmak istemiyorum. kadınların dedikleri ile beğendikleri çoğu zaman zıttır. zihnindekiler ile dile getirdikleri farklıdır.
  sizce genelde kadınların en karanlık fantezisi nedir? bu soru hakkında bi fikriniz varsa kadınları tanıma ihtimali olan insanlardansınız demektir.
 • (bkz: tüm genellemeler yanlistir)

  8 bin favin yüzde kaci kadin? bu kadinlarin egitim seviyeleri ne?
  o zaman aldatilan, hor görülen, bosanip senelerce nafaka ödeyen erkekler icin de benzer bakinizi verelim.

  (bkz: boynuzlanan erkeklerin amsalak olmasi gercegi)

  sizin niyetiniz sistemin yanlisini görmek degil bagci dövmek. evet kadinlar tercihlerinden dolayi öldürülüyor olabilir e amina koyayim bu mu yani? yanlis tercih yaptin ondan öldün sorun yok devam et mi diyecegiz?

  yok küfür etmemelilyim daha fazla.
 • para erkeğin parasızlık kadının gerçek yüzünü gösterir.
  o kadar kolay değil o işler.
  kurtlar vadisi elif gibi, cukurdaki karılar gibi olmuyor işler. öyle şeyler sadece filimlerde olur.
  karşındaki adam mafya, ilaki parası var. bu herifin metresleri gırnata ile. sana yaptığı muamele köpek muamelesi. mafya dan bir ferhat bekleme. sen onun için eşyasın cocuklarını doğurmak soyunu devam etirmek için var olan bir eşyasın o kadar. sana aşık maşık değil.
  doğurduğun cocuklarda şanşlı değil. her an göt altına gidebilir.

  ben sivas ceza evinde yatarken 23 yaşlarında bir mahkum geldi. komşu koğuştaydı. babası daşaklı bir adamış. gardiyanlar haşa herif allah gibi karşısında secadeye dururdu. herif herkese lan mun diye hitap ederdi. dostları yalakaları o kadar coktu ki.
  koğuşlar arası misafirlik olur. bizim koğuşa misafir geldi. bana döndü şöyle dedi
  ''bir çay getir lan!''
  lan mı ebenin şeyi dedim içimden. bir abim vardı. kaşları ile işaret etti. ne istiyorsa yap dedi. yalan yok öfkeli olsamda sike sike cayını getiridim. neyse ez cümle bir gece gardiyanlar koğuşundan almışlar odaya cekip sabaha kadar dövmüşler. meğerse o gece babasını vurmuşlar. herif ölünce, öldüğü gece önünde secdeye eğilen gardiyanlar hemen alıp zopalamışlar. birk ac gün sonra elinde pas pas ile etrafı silerken gördüm. ne dostu kaldı nede yalakası.
  bu işler böyle. kelle koltuktasın. her an itabarın saygın bir gecede bir dakikada yerle bir olabilir.
 • cümle daha ilk üç kelimeden batıyor: "mafya karısı olmak"
  "müsteşar kızı, erkek annesi, pilot karısı" gibi örneklerini gördüğümüz şekilde, kendini bir başkası ile tanımlıyor. ancak bir başkasıyla var olabiliyor. hayalden daha kötü olan kısım burası.
 • tüm kadınların 5-10 sene sonra mafya kocası tarafından değişik tarzlarda öldürülmek gibi bir hayali olduğunu düşünmüyorum. bir kısmı böyledir ki onların işini de doğal seleksiyon hallediyor zaten. cinsiyet fark etmeksizin, yanlış tercihlerin sorumlusu bizzat kişinin kendisidir. kimse yanlışlıkla günah işlemez.
 • mafya geçmişi konuşmaz deyip senin boğazını kestiğinde ne diyeceksin.tüyü bitmemiş yetimin hakkını yerken iyi değil mi? kabadayılık bitti hiçbir şey eskisi gibi değil artık.insanların iyi yanı yok artık.o yüzden mafya var.sapık tecavüzcüler hırsız var.her alanda böyle değişiklikler oldu.
 • hayaline tüküreyim senin demek istediğim kadın.
 • tabi lan manyak mısın.

  her istediğimi alacak güçte olan hem seksi hem yakışıklı hem kaslı hem "iyi kalpli" bana aşkından ölecek olan mafyalar yeşillendirsin. *

  konulu film çekiyoz ya çünkü burda.

  aklı başında olan hiçbir kızın hayali değildir.
 • kadınlarımızın en büyük hayali ne zaman birinin karısı olmak dışında bir şeyler olursa toplum olarak çağ atlarız. kesin bilgi yayalım.