şükela:  tümü | bugün
 • instagramda bir magazin hesabı. yalnız öyle kişiler hakkında öyle iddialar var ki yemin ediyorum kanım dondu. bu konulara meraklıysanız bir bakın derim.
 • itiraf edeyim cok ilginc bir hesabin sahibi. takipcileri “maga hanim” ya da “magacim” diye sesleniyor kendisine, kim oldugu mechul.
 • asena atalaydır kendisi.
 • yerli gossip girl kıvamında takılmak isteyen gazeteci olduğunu iddia eden instagramda bir magazin hesabıdır. kendini ifşa etmez.canlı yayında duyurdugu sesine istinaden yüksek ihtimalle asena atalay dır
 • gunumuz tiki kizlarinin yaya yaya konusma tarzlarindan dolayi surekli tek bir kisiye benzetilen kimligi mechul sosyal medya magazincisi. lutfen agziniza kalem koyarak diksiyon calisin bu yeni nesil aksani cok kotu. ayrica biraz eski haberleri de calismasi lazim. cok zor bir sey degil. fransiz ihtilaline marksist elestiri getir demiyoruz. sonucta dunu bilmeyen bugune isik tutamaz swh.
 • yüzünü hiç göstermese de sesinden ve konuşma şeklinden şunu söyleyebilirim. katıksız bir iğrenç tiki türk kızıdır. tipini bilemem ama ağzını yaya yaya konuşması, yurtdışında okuduğunu 3 cümlede 1 belirtmesi vs mide bulandırıyor.

  şeyma subaşı yüzünden interpol’ün devreye girmesi sonucu götü tutuşmuş instagram’da cırtlak sesiyle canlı yayın yapmakta.
 • canlı yayını hiç izlemedim, o yüzden sesini bilmiyorum ama kesinlikle “tiki” türk kızı değildir. orta yaşa yakın, ağır bir hanımefendidir bence. bağlaçları ayrı yazması, cümle kurulumuna verdiği özen de “asena atalay mı puhahah” dedirtiyor. ondan çok daha eğitimli olduğu kesin. ve şeyma subaşı konusunda da yüreklere su serper, “ay onu acun da sevmiyo zaten, melisa için evlendi boşverin, çevresindeki herkes ona yapmacık davranıyo” diyerek. zaten bu o kadar tuttu ki kadın yarın yüzünü paylaşsa bile altına şeyma subaşı yla ilgili yorum yaparlar, insanlar istiyo çünkü onla ilgili kötü bi şey duymayı, bunun da en güvenilir yolu maga olmuş *
 • burada kendisi için yazdığım entry’yi ve birkaç farklı entry’yi instagramından ifşa edip gülmekten gözlerinden yaş geldiğini yazmış. tiki kelimesinin anlamını bilmiyormuş da merak ediyormuş. yersen.
 • sayfayı ilk açan kişiyle şu an devam ettiren kadın farklı olabilir mi? sanki ilk canlı yayında sesi farklıydı geçen gece denk geldim bayağı bir ağzını yayarak konuşuyor ve sesi de oldukça genç, içimden asena geçmiyor değil...

  diyetteyim ve fena acıktım, üstüne işimi de bitirdim yani aylağım ve buna kafa yordum eved genç bi hanım orta yaşlı değil.
 • az önce ağlayarak bir canlı yayın açtı ve tecavüze uğrayan çocuklar hakkında çıldırdığını anlatıyordu , ülkeden haberdar olmadığını . kabul ediyorum samimiydi ama ;

  acun ılıcalıya baya tapan biri kendisi ve şu sayfada haftalardır (bkz: nihat doğan) denilen mahlukatın (bkz: survivor) da yarışmasından dolayı boykotlar yapılıyor , peki magacım hiç mi bilmiyorsun bu halk neden acuna şuan bu kadar sövüyor .

  inceleyelim

  nihat doğan şarkıları ;
  benim olmazsan taciz ederim vb. bir sürü şarkısı mevcut

  özgecan hakkında ki sözü ; siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın.

  peki haberlere yansıyan kadınlara ;
  aysun kiremitçi var mesela yüzünü tanınmıcak hale getirdiği sonra 4 kızla otel odasında baskında vardı dimi .

  evet magacım senin acununda bu tip heriflerden gram farkı yok .