• özellikle hiçbir mağaza çalışanını ben soru sormadıkça beni rahatsız etmeyeceği mağazaları tercih ediyorum eğer ilk kez girdiğim mağazada bana ne giymek istediğimi soran biri varsa da ''teşekkürler'' deyip çıkıyorum .
  • 3-4 kişi halinde mağazanın göt kadar olan kapısında bekleşen müşteriye aç görevliler. biri girmeye kalktığı gibi üstüne atlayacak şekilde dururlar öylece. biri lütfen artık şu insanları durdursun yav. yemin ediyorum bu şekildeki mağazalara hiçbir şekilde girmek istemiyorum, direkt pas geçiyorum. nasıl bir mantık var acaba bunlarda veya müdürlerinde? işe yarıyor mu mesela kapının önünde beklemek?
  • birşeyler bakarken tepenizde belirip "yardımci oliyim buyrun" meraklıları satış görevlileriyle iticilikte kapışır.
  • avcı timdir, görevini başarıyla gerçekleştirmek için avını bekliyordur.
    bir keresinde 6 tane kızın çalıştığı bir mağazaya girmiştik arkadaşla, durumu fark ettiğim an ayvayı yedik demiştim. o mağazadan boş çıkma ikmanı yok. sonuçta da öyle olmuştu.
    lisede de tişört bakmaya çalıştığım sefer psikolojik baskıdan mı nedir. pembe tişört alıp çıkmıştım. evet hayatımda ilk defa o gün pembe tişörtüm olmuştu. nasıl kandırdılarsa.
hesabın var mı? giriş yap