şükela:  tümü | bugün
  • telefonla işinizi halledebildiğiniz sıkıntısız firmalardır bunlar mesela dell servise ver 30 gün içinde alırsın demez arasın adamları sorunu dinler tamam der gönderiyorum parçayı ertesi gün servis arar x bey parça elimizde müsait olduğunuz saati bildirirseniz cihazınızı onaracağız derler evet randevu alıp eve gelip değiştiriyorlar

hiç amk garanti dışı garanti içi kullanıcı hatası vs sallamıyorlar klavye bozuldu su mu döktün lan diyen yok müşteri mağdur olmasın yeter mantığı ile çalışan firmalardır bunlar logitech aynı şekilde birkaç test yaptırır adres isterler mağdur olmayın adresi verin ürünü yollayalım derler.

garanti budur cihazı servise verip 30 gün sonra almak garanti değil.

(bkz: dell)(bkz: logitech)
  • (bkz: karaca)
    param olsun başka marka almam. ister garantisi devam ediyor olsun ister garantisi dolmuş olsun üretim kaynaklı sorun yaşanan bütün ürünlerine birebir değişim yapıyorlar. hemide wallah hemide billah!
  • (bkz: ttnet)

edit: pardon yanlış okumuşum.

hackerin biri e-mailimi hackledi, playstore.com dan bi dünya oyun indirdi. durumu 3 dk sonra fark eder etmez iptal ettirdim ama tüm ücretini bana ödettiler, hacker da oyunları bi güzel oynadı. olay savcıda şu an. durumu anlar anlamaz üzerime düşeni yapmışım buna rağmen mağdur olmam umurlarında değil.
  • (bkz: morhipo) eşofman altı almadan önce telefonla bilgi alayım dedim. aradım ve ürün bol gelirse değiştirme imkanı var mı dedim. hiç bir neden sunmaksızın iade bile edebilirsiniz dediler. aldım ve ürün tam oturdu. teslim aldıktan 1 saat sonra telefonla arayıp değiştirebileceğimi söylediler. ürünü sattıktan sonra bile müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapıyorlar. yıllardır alışveriş yaparım ve fiyatları bana çok uygun gelmiştir. hafta sonları özel indirimleri oluyor. ürün yelpazesi çok geniş ve kaliteli.