şükela:  tümü | bugün
 • dün burada görüp chrome'uma yüklediğim, özellikle hız ve yüklenme açısından fark yaratan, ilave görsel seçenekler ve ön tanımlı ayarlar ile de gönlümü kazanan eklenti.

  (bkz: %100 çalışıyor)
 • youtube center'in aksine acik kaynak degildir. yani tarayici gibi hemen her bilginizi girdiginiz bir uygulama ile neler yapip ettiginden haberimiz olamiyor. "privacy policy" kismindan da anlasilacagi gibi toplayabilecegi ve "pazarlayabilecegi" verilerin tanimi saka gibidir;

  "we do not sell, trade, or otherwise transfer to outside parties your personally identifiable information. this does not include trusted third parties who assist us in operating our website, products and services, conducting our business, or servicing you, so long as those parties agree to keep this information confidential.

  we may also release your information when we believe release is appropriate to comply with the law, enforce our site policies, or protect ours or others' rights, property, or safety. however, non-personally identifiable visitor information may be provided to other parties for marketing, advertising, or other uses."

  http://www.chromeactions.com/privacy.html

  ozellikler kismindan anladigim kadari ile flash player ve html5 oynatici arasinda secim yaptirmiyor. dash playback etkisizlestirmesini destekleyip desteklemedigi hakkinda da bilgi verilmemis. su haliyle janjanli gorunen kapali kaynak son kullanici oltasi gibi durmakta.

  duzelti: force html5 player ozelligi varmis.
 • "reklam çilesine son!" sloganıyla piyasayla sürülse iyi paralara satılabilecek uygulama.

  ama biz ördek olduğumuz için 1 yıl sonra ayarlarına tamamen şans eseri göz attığımızda bu özelliği görüyoruz.
  şu an video başına 5 saniyeden günde 15 dakikaya yakın tasarruf yapmamı sağlıyor.

  "bir aplikasyon yükledim hayatım değişti." - nerde o eski istanbul
 • "loading complete" diyen kadın sebebiyle her video'da korkmanıza sebep olabilen bir eklenti.
 • opera dark theme ile çok uyumlu oluyor. sadece sinema modu için bile yüklenmesi gerek.
 • sadece speed boost için bile kurulabilecek eklenti.
 • opera'da çalışmaz olan eklenti.

  tool'lar gözükmez oldu.
 • bir yıldır firefox eklentisi güncellenmiyor ama yine de idare ediyorduk fakat youtube'un son yaptığı değişiklikler sonrası artık kullanılmaz hale geldi. yapanların sayfalarını ziyaret ediyorum varsa yoksa chrome. firefox ile opera'nın adı geçmiyor. bir de donate butonu koymuşlar, neyine donate?