şükela:  tümü | bugün
 • 6 yıldır boğaziçi üniversitesi'nin spring breaklerde tatil için düzenlediği bol katılımlı eğlenceli aktivite.

  2011 facebook sayfası için :
  http://www.facebook.com/…nt.php?eid=142295182502533
 • gözlemlediğim kadarıyla ciddi anlamda spring break çakması olmuş organizasyon. bizden geçti ama gençler devam etmeli böyle şeylere. naked boobs ile desteklenirse spring break'e daha da yaklaşabilir. hadi kızlar, görelim siz*i.
 • başta boğaziçi üniversitesi olmak üzere yanılmıyorsam koç'un, sabancı'nın, gsünün , yeditepenin ve diğer eğlenmesini bilen üniversite gençlerinin katıldığı bahar tatili.

  3 seneden beri bu tatili kaçırmayan biri olarak, her sene 1000e yakın üniversiteli gencin katıldığı, içkilerin kaliteli, partilerin eğlenceli, konseptlerin başarılı olduğu, nasıl başardıklarını pek anlayamasam da fiyatların inanılmaz uygun olduğu bir tatil oldu benim için. bu kadar çok içip, az uyuyup, inanılmaz eğlendiğim interrail dahil bir tatil daha yaşamadım, sanırım bir diğer magic break tatiline kadar yaşayamayacağım. her gelen arkadaşım bir daha geliyor, memnun kalmayan olmuyor.
  özellikle türkiye'de pek görülmeyen yeni bir konsept olan gündüz saatinde havuz başında happy hour partileri, yaşadığım en eğlenceli, kafaların güzel olduğu çılgın partilerden. tatmayan, yaşamayan bilemez diyim gerisini size bırakayım.

  biraz fikir vermesi açısından;

  http://vimeo.com/23903185

  edit: soranlar olmuş bunu kim yapıyor diye bu tatil ile beraber bansko, uludağ, kartalkaya, yurt dışı turları da düzenleyen gezimakinesi diye bir şirket, grup. uzun uzun yazamam en güzeli buradan bakın;

  http://www.gezimakinesi.com/
 • 2012 yılında mükemmel olmasını beklediğim aktivite.
 • 2012 yılında mükemmel olacak aktivite.

  detayları aşağıda efendim:

  http://www.facebook.com/events/306210312776519/
 • türkiye'nin en büyük bahar tatili. düzenleyenleri gezi makinesinin çok güzel bir röportajı çıkmış hürriyet kampüste.

  röportaj için:

  http://hurriyetkampus.com/…rencileri-ucuruyor/37246
 • 2012 yılında da mükemmel olan aktivite.
 • bir hafta öncesinden bütün odaların dolduğu aktivite.

  (bkz: sold out)

  bu sene r3hab, deniz koyu ve niceleriyle eğlence vaat ediyorlar. biz de 55 erasmus öğrencisiyle yarın gece antalya yoluna çıkıyoruz. yalnız tek sorun 20-23 nisan tarihlerinde, pazar günü hariç antalya yağışlı gösteriyor. umarım buna bir önlem almışlardır.
 • bu sene yapılanla ilgili organizasyonun çok başarılı olduğunu söyleyebileceğim etkinlik. otel ve sponsorlar, özellikle (bkz: ulusoy), ufak arızalar çıkartsa da hava durumu dahil her tersliğin üstesinden bir şekilde gelen bir ekipleri var tebrik etmek lazım hepsini. ulusoy sıkıntısı her otobüsün aynı olmaması, otel sıkıntısı ise yemek kuyruğu oluşması ve yemeklerin 5 yıldızlı otel seviyesinde olmamasıydı fakat içinize nüfus eden eğlence miktarı normal dozun üzerinde olduğu için bu gibi terslikleri amaaan koy götüne şeklinde karşılayabiliyorsunuz.

  dipnot: sahilde yapılan köpük partisi harikaydı
 • 2013 etkinliğinin post event videosu ve belgeseli şöyledir.