• bugün üstümü başımı giyerken show tv'de petek dinçöz'ün programında rastladım kendisine. muazzam bir ilüzyon yaptı. tarif ediyorum.

ses teknisyeni ya da kameramanlardan birisini çağırdı.

-merhaba adın nedir?
    -zebur.
    -evet zebur. biz senle önceden tanıştık mı?
    -evet passaparola'da.
    -a-ah. ama demek ki unutmuşum. yani sormak istediğim programdan önce gelip sana senle beraber bir numara yapacağız diye geldim mi?
    -hayır.
    -tamam o zaman. şimdi senden gözlerini kapamanı ve asla bakmamanı isteyeceğim.

bu konuşmanın ardından eleman gözlerini kapadı. tam magic necmi'nin önünde duruyordu. yani aralık yapsa görebilecek bir pozisyonda. necmi sağ eliyle seyircilere üç yaptı. sonra da diğer eliyle huoo wuaa gibi bir şeyler yaptı elemanın suratına sanki şaman büyüsü yapıyor. sonrası şöyle:

-evet açabilirsin gözlerini.
    -tamam.
    -nasılsın.
    -iyi.
    -şimdi de bana birle beş arasında bir sayı söyle.
    -üç.
    *yeaah wuooo alkış efekt*

gözlerime inanamadım. bu müthiş ilüzyon gözlerimi yuvalarından fışkırttı. magic necmi sen bir numarasın.
  • evinde dinin gereği olarak tv olmadığını böbürlene böbürlene söyleyen ama tv programlarından para kazanan ironi abi
  • evinde televizyon yokmuş, ama tv programlarına çıkıyor bol bol.
    tv kanallarına gideceğine eşiyle sohbetine devam etsin derim.
  • kardeşimin, insanüstü güçleri olduguna inandığı, sempatik bir çocukcağızdır kendisi.
    benimde, kardeşimin ne kadar salak bir çocukcağız oldugu inancımı katmerlemiştir.
  • insanları çok kolay kandırabilme yeteneğine sahip, çok rahat yalan söyleyebilen ve anladığım kadarıyla acıtasyon yapmayı alışkanlık haline getirmiş kişidir. ben de sevimli, iyi bir çocuk falan gibi görüyordum kendisini lakin, 26.06.2010 tarihli okan bayülgen programında, katıldığı bir yarışmada elenmemek için babam öldü dedim, millet ağladı böyle kandırdım şöyle kandırdım, deyip o sırada orada bulunan hakan ka kişisine de sen de ordaydın hatırlıyomusun, gelip kanka şöyle yap böyle yap demiştin falan demiştir. hakan ka ise, elinden geldiğince çocuğu bozmamak için konuşmamıştır, rezil bir anısını, yalanlarla bezeyerek anlatmaya kalkması iyice bir kötüdür.
  • internette sırları açıklanan david blaine numaraları bitince ne yapacağını merak ediyorum.
  • yaptigi asmis illuzyonlarin national geographic kanalinin cocuk programlarinda cozumleriyle birlikte yayinlandigi bir cesit insan.
  • necmi ismine güdük dışında herhangi bir lakabın yakışmadığını gösteren, rezil criss angel taklidi.

eskiden mandrakesiydi, sermet erkin'iydi önde gelen ilizyonistlerimiz, david copperfield'i kast edereke "bize de prodüksyon için para verseler, biz de kızkulesini yok ederiz" derlerdi.

bu arkadaşın ise "bana da yetenek ve yaratıcılık verseler, bende criss angel şovları çıkartabilirim" demesi muhtelemeldir.

zaten yakında ünlüler sirki'ne kadar düşer...

keyifli edit:

ünlüler sirki'ni yakıştırdığım ama muadili buzda dansadüşmüş adamdır.

beni şaşırtmadığın için teşekkürler magic necmi her nerede yaşatılıyor ve ne halin varsa...
  • bütün sihirbazların numaralarını satın aldığı ingilteredeki okuldan o da alır numaraları, dönem dönem gider oraya da eğitimini alır. ama türk işi işte o kadar kötü olur ki aynı numaranın bizdeki versiyonu. kalabalık bağırır resmen bu bizim 7 provamız diye. kurgu berbattır, montaj rezil... ah bir de necminin numaraları uygulayışı vardır ki tv başında siz utanırsınız. ama pırlanta gibi adamdır o ayrı...
  • babası öldü yalanını duyduktan sonra sırpların dişlerini döktüğü sözlerine asla inanmadığım insan.

izlemiştim: (bkz: #19525468)
    izlememiştim: (bkz: #19534148)
hesabın var mı? giriş yap