şükela:  tümü | bugün
  • hizmet alımları kişisel verilerin işlenmesi ile zorunlu tutulamaz. bitti. cezası büyüktür.
  • rezalettir, dikkat çekmesi ve bu tarz çakallık yapan firmaların engellenmesi gerekir.
  • rezalet falan değil, resmen gasp!
    sen parasını alacaksın, sonra yasal olmayan zorla bir imza alacaksın, bunu atmayı reddedenin de ödemiş olduğu parayı iade etmeyip vermek zorunda olduğun hizmeti de gerçekleştirmeyeceksin. üstelik bunları insanların en zayıf karnı “çocukları” üzerinden yapacaksın. temiz dayaklıklıksınız, malum adalet işlemediğinden aklıma başka bir ceza türü gelmedi.
  • gündemde kalması geteken, diğer firmalara örnek teşkil etmesi açısından ceza alması gereken bir firmanın "kişisel bilgilere ilişkin" gaspını içeren rezalet.
  • devlet de bu mafyatik barzolara hiçbir yaptırım uygulamıyor işte. ama sorarsan hukukun üstünlüğüne inanan demokratik bir ülkeyiz.

işte bunlar hep ortadoğu.
  • sen de girme birader oraya denilemediği için, mecburiyetten maruz kalınan rezalet.

firma da bunu iyi biliyor, çocuklarla kapıya kadar gelmişken geri dönemezler diye yapıştırıyor zoraki onayı.

ben olsam uğraşırım bu ibnelerle ama sonuçta işleme koyulan formda herhangi bir şerh olmadığı için kalkıp “kendi rızasıyla evet dedi” diyebilirler. umarım uğraşır ve iyi bir cevap verirsiniz bu firmaya.

gerçi 2 gün sonra mahkemeden karar aldırıp başlığı sildirecekler de neyse.
  • tam bir şark kurnazı işletme örneği. azalarak bitmesini diliyorum.
  • rezalet puanım 10/10. up niyetine giriyorum bu girdiyi.
  • bu da bir nevi tecavüz, kişilik haklarına tecavüz. ve bu ülkede tecavüzcü çoğu zaman mahkemeye bile gitmeden serbest bırakılıyor.
    tanım: gündemde kalması gereken rezalet
  • kafalarına göre ilgili formu imzalama zorunluluğu getirseler bile bunu kartı almadan önce söylemeleri lazım. zira kartı aldıktan sonra iade edemiyorsun, ya verdiğin para yanacak ya da zorla imzalayacaksın belgeyi (kırk katır mı kırk satır mı). tam bir çakallık örneği yemin ediyorum.