şükela:  tümü | bugün
 • magmaoutdoor.com adresinde hizmet veren e-ticaret sitesi.

  henüz yeni olmasına rağmen hem ürün çeşitliliği hem de müşteri hizmeti sunan abilerin malzeme konusundaki bilgileri göz dolduruyor. bir çekinceniz varsa arayın sorun, uzuun uzun anlatsınlar.
 • ürün kategorilerine bayıldığımız site. belli ki takıntılı tipler. aradığınız ürünü kolaylıkla bulabiliyorsunuz. bazı ürün açıklamalarında fark ettiğim yanlışlıkları aradığımda düzelttiler. doğa sporları ürünleri satan sitelerin artması sevindirici.
 • en net tabirle işini hakkıyla yapan firma.

  ister telefonla, ister sosyal medya hesaplarından ulaşın derdinizi anlatın, uzun uzun bilgilerini paylaşıp çözüm üretsinler. kullanıcı deneyimi yüksek sitelerinde rahatça gezinin, binlerce ürün arasından ihtiyaçlarınızı bir araya toplayın. başkaları gibi stokta olmayan ürünleri satmıyorlar, elbette hatalı, unutulmuş ürünler olabiliyor, bununla ilgili gereken bilgiyi de veriyorlar. üstelik eft ile ödeyip güzel indirim yakalama fırsatı da cabası.

  6 kalem ürünümü, söz verdiği güne yetiştirerek, üzerine hediyesi ile birlikte göndererek, mutlu etmiş, güven kazanmış, güzide firmadır kendileri.

  tek eksikleri, bazı ürünlerin açıklamalarının olmaması ya da az olması. bu konuda da gelişeceklerine inanıyorum. zaten sorduğunuzda her şekilde sizi bilgilendiriyorlar ürünler hakkında. yolları açık olsun.
 • güvenilirliğine kefil olduğum firma. hep şikayetimiz olduğunda mı yazacağız, memnun olduğumuzda da yazalım ki işini iyi yapan insanların değeri bilinsin.

  bir iki ay önce aldığım ve sorun çıkarmaya başlayan ürünümü direkt geri alıp aynı üründen ellerinde bulunmadığı için para iadesi teklif ettiler. onun yerine muadil başka bir ürün istediğimde de kabul edip gönderdiler.

  hem satın alma hem de iade süreçlerinde çıkan ufak tefek teknik problemlerle de son derece kibar bir şekilde ilgilendiler.

  bundan sonra doğa sporları* için malzeme ihtiyacım olduğunda ilk bakacağım yer burasıdır.