• bu toz, siyah noktalarla mücadelede de kullanılabilir: önce suyla karıştırılarak süt ile yoğurt arasında bir kıvama getirilir; ardından da siyah noktaların üzerine tatbik edilerek, cilt üzerinde kurumaya bırakılır. uygulama her akşam tekrarlanırsa, siyah noktalar kısa süre içerisinde kuruyarak ufalacak, bir süre sonra da bütünüyle yokolacaktır.

bu yöntem kesinlikle kabızlıktan kırılarak laksatifi artık nereme süreceğimi şaşırdığım bir noktada icat edilmiş olmayıp, ecnebi bir web sitesinde okunup öğrenilmiştir. hayatıma bir ‘önce sonra fotoğrafı’ tadı katmış, öyle bir etkili olmuştur...

önemli not: beklenmeyen bir etki görüldüğünde lütfen sözlükte tanıyıp etmediğiniz bir yazarın entry'sinden öğrendiğiniz bir metodu tatbik ederken tam olarak nasıl bir etki beklemiş olduğunuzu sorgulayınız.
  • ulan kullanmadan önce keşke burayı okusaydım. 2,5 ölçek aldım hemen etki yapıyo diye düşündüğümden yav bu bana etki etmedi deyip yaklaşık 1,5 ölçek daha aldım sonra başıma gelenleri size anlatamam. geceyi acilde geçirdim çünkü hakkaten götten işetiyo ama öyle böyle bir işetme değil artık vücuddaki su bitmiş olacak ki bayılmak üzereyken acile zor attım kendimi siz siz olun 1 ölçeğin üstüne çıkarken 10 kere 100 kere düşünün nerdeyse 12 saat oldu ilacı hala fenalardayım.
  • yıllar evvel kabızlığa tepki olarak doğmuştur. kireç ya da tebeşir tozu gibi, beyaz, tatsız tuzsuz, suyla karıştırılan bir tozdur. genellikle 1 ölçek kullanımı ideal sonuç verir fakat bağırsaklarda artık kronik veya takozlaşmış oluşumlar söz konusuysa ölçeği artırmakta fayda var tabii. 3 ölçeği müshil etkisi yapıyor kanımca. fazlası ne yapar artık sizin hayal gücünüze kalmış. bir de alındıktan yaklaşık 8 saat sonra falan etkisini gösteriyor sanıyorum o yüzden sabretmek lazım. aynı sebeple zamanını ayarlamak da iyi olabilir (gece yatmadan önce alınabilir mesela). aksi takdirde, olmadık bir yerde "sıçılabilir".
  • size bu satırları tuvaletten yazıyorum. götten işemek neymiş öğrendim.
  • kemoterapi sürecinde oluşan ileri seviye kabızlığa karşı kullandığım çok etkili ilaçtır. küçük ölçeklerle her kullandıktan sonra 1-2 saat bekleyip ona göre takviye yapılmasını öneririm.

1 haftayı geçen kabızlık, keçi dışkısından hallice dışkılama, bağırsakların dolmasından ötürü yemek sindirememeye kadar varan kabızlığımı çözdüğünü söylemeliyim. yazması bile rahatsız edici ama tıpta utanma olmamalı. ayrıca lavman'a göre bunu daha rahat ve sık sık da kullanabilmek çok iyi.

unutmayın doz ayarı çok ama çok önemli. ilk kez kullanıyorsanız özellikle dikkat edin. umarım çare bulursunuz, geçmiş olsun.
  • osururken sıçmanıza neden olabilecek ilaçtır. eğer kullanıyorsanız olur olmadık yerlerde osurmayın aksi takdirde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

edit: örnek vermek gerekirse : http://inciswf.com/sctibeyler.swf
  • etken maddesi magnezyum hidroksit'tir, suyla karistirinca baz olur, yognu cozeltisinin deriye uzun sureli tatbikinde yaniklara neden olabilir... dikkat etmek gerekir...
  • bu ilaç sayesinde insan dışkısını istediği kıvama getirebilir. kendi vücudunuzla oynamak garip bir haz veriyor.
  • bildigin bok ayarlayici. 2 olcekten ote gecmeden once bir kere daha düşünün.
  • tam ölçek kaşığıyla 5 gün süren kabızlıktan insanı martı olmaya döndüren ilaçtır. aman diyeyim dozunu kaçırmayın, ben ettim siz etmeyin. götünüze dönüp "yeter be ulan yeter dur be amına koyim" diyecek noktaya gelirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap