şükela:  tümü | bugün
 • isletme bolumu okumak isteyip icinde ukte olarak kalmis olan insanlarin toplanip her gun doktorculuk oynadiklari sirket.
 • her hastanede beyaz, yeşil bilemedin mavi olarak gördüğümüz çalışanların kıyafetleri burada kırmızıdır.
 • devlet hastanesinden farkı olmayan bir özel hastanedir.

  küçük ayak parmağımı çarptığım için ortopedi bölümüne gittim bugün. allahtan bir sorun yok. doktor röntgenden sonra parmağını bi saralım dedi. ben de hayrına yapıyo diye tamam dedim. iki parmağımın arasına bir pamuk parçası koyup bantladı parmağımı. yaptığı tek şey bu. çıkışta röntgen ve muayene parası yanında sırf bu işlem için bir de 20tl istediler. ayağım çok ağrıdığı için yeteri kadar itiraz edemeyip parayı ödedik.

  para tuzağı olan, gidilmesini tavsiye etmediğim hastanedir.
 • randevu saati sarkar genelde, bankodaki görevliler epeyce somurtkan. asansörü sinir bozucu.

  bütün problemlerin çözümü fizik tedaviden geçer gibi bi mottoları var sanırım. hatta kbb'den fizik tedaviye yönlendirseler bile şaşırmam artık.

  geçenlerde yine ordan randevu almamın tek nedeni canımın çöp şiş çekmesiydi malum yandaki aspava'da çok güzel yapıyorlar. hazır yemeğe gitmişken bari orda muayene olayım dedim. o kadar yani.
 • tandoğandadır. hakkında hiç kimsenin iyi şeyler söylemediği bi hastanedir aynı zamanda. tandoğanda adres tarif edilirken bol bol adı geçer. önündeki durakta nice genç 230 beklerken helak olmuştur zamanında. yandaki aspava da gerçekten iyidir.
 • 2011 yılında gittiğimde memnun kaldığım fakat 2016 yılındaki ziyaretimde içimden küfürler ederek çıktığım devlet dairesi mantığı ile çalışan tıp ve görüntüleme merkezi. insanı çileden çıkaran başlıca aksaklıklar şöyle;

  - banko/danışma/vezne/sekreter bölümlerinde çalışan personelin kalitesizliğinden kaynaklı kaba ve "benden gitsin de nereye giderse gitsin" davranışı. iş bilmezlikten dolayı birbirinden tutarsız bilgi veriyorar ve yanlış yönlendiriyorlar. nazik değiller.

  - telefonla randevu alsanız dahi hiçbir zaman verilen randevu saatinde muayene olmanız mümkün değil.

  - sıra numarası takip mekanizması yok. odanın içinde bilgisayar başında oturan sekreter tarafından hasta adı bağrılarak hastalar çağırılıyor. sonuç göstermek için doktorun kapsına yığılmış insanlar arasında dakikalarca bekleyip kapıyı açık bulduğunuz an içeriye dalıp "sonuç gösterecektim" demeniz gerekiyor.
 • randevu almaktan aciz insanların ekmek yediği ticari işletme. hastane veya tıp merkezi değildir.
 • hakkındaki bu kadar olumsuz yoruma rağmen, alanında bir numara olan ve eski çalıştığı orta doğu tıp merkezi’nden beri hastası olduğum dermatolog nezaket akyürek için geldiğim tıp merkezi. bugün de kbb’sine geldim. randevular konusunda sıkıntım olmadı, hangi saate aldıysam direkt alındım. şimdi ultrason sırası bekliyorum eğer bunda da bi aksaklık çıkmazsa kendimi çok şanslı sayacağım üstteki entry’leri okudum ya *