şükela:  tümü | bugün
41 entry daha
  • bu yıl da bana çıkmamıştır.

*

bunlarda "çubuğu sakladınız mı" olayı var. kim dondurmanın çubuğunu saklar ki? eğer size çıkarsa giderseniz sizden çubuğu da istiyorlar... işte bunu bildiğim için yüksek ve geliştirilmiş zekamla çubuğu sakladım. "yalnız beyefendi çubuğu da getirmeniz lazımdı" dediklerinde tabii ki getirdim deyip, şaşkın bakışları arasında maserati'mle oradan çıkacaktım.
    ama bana çıkmamış.

gerçeklere dönecek olursak, araç kullanmayı bilmiyorum, ehliyetim de yok. alın gidin dese alıp gidemeyeceğim. hadi getirdik evin oraya nereye koyacağım? yani mesela sporda havluyu başkası alır endişesiyle tuvalete giderken yanında götüren ben maserati'yi nereye koyacaktım? araba yerine parasını alabiliyor muyuz onu da bilmiyorum, hem bu devirde maserati'nin vergisi ne kadardır allah bilir. durduk yere başımı ağrıtacaktı bu iş, belki çıkmaması daha iyi olmuştur.

not: yedek talihlilere geçmiş olsun diyorum. niye talihli deniyorsa onlara da.. kazanan 2 kişiye bir şey olursa insanlar yedek 2 kişiden bilebilir. bu bile talihsizliktir.