• dışındaki çikolatası standart magnum çikolatasından daha hafif ve lezzetli. baymıyor kesinlikle. içi de tam olarak rtrmkkrrtt'nin dediği gibi buzzy tadında ki en sev diğim dondurmalardandır buzzy. biz bayıldık valla.
  • görüntüsü paris, lezzeti gümüşhane*
    fiyat performans açısından hayal kırıklığı.
    ruby çikolata denen şey ekşimsi bişey çikolata tadı vermiyor..
    vişneli çikolata gibi şeyler seviyosaniz hoşunuza gidebilir belki
    magnum bademli gibi bir harika varken gerek yok buna.
  • kendisi sahnelere veda etmiştir. ruby ürünler birer birer piyasadan kalkıyor. anlaşılan insanlar yeni nesil çikolataya hazır değilmiş. dondurma dolabının kıyısında köşesinde kalanlar var bulabilirseniz son dondurmalar onlar şansınıza artık.
  • magnum'u sevmeyen biri olarak beğendiğim seri.
    tatli değil, tuzlu değil, ekşi değil tuhaf şekilde beynin çeşitli yerlerine haber gönderiyor sanki tat olarak.
    4.nesil çikolataymış ve içinde renklendirici veya orman meyvesi yokmuş. sadece kakaonun farklı işlenme şekli gibi bir şey anladım ha ama işin özünde belçika çikolata endüstrisinin giderek azalan çikolata talebini yeniden canlandırmak.
    tadan da zaten orman meyvesi tadı hissediyormuş ki bende de aynı his oluştu. yakut
  • ruby baya kötü bi çikolataymış onu öğrendim, bademli magnum candır
  • bunca yıllık baloncuyum böyle balon görmedim dedirten dondurma. övmüşler bir de.

dış katmanındaki ekşimsi şey lila pause'un fakir versiyonu gibi. şu magnum ambalajı olmasa veya algida yerine farklı bir markada çıksa yüzüne bakmaz kimse.

içindeki dondurmanın da tadı tuzu yok.

algida karbeyaz falan koysaydınız keşke bunun içine. bin basar şuna.
  • dışındaki yoğun kuvertur çikolata şahane. yalnızca çikolatasınıda ayrı olarak satışa sunmalılar.
  • müjdemi isterim, getir'de bar çikolata şeklinde de satışa sunulmuş: ruby
  • çok seveceğimi düşündüğüm halde sevemediğim yeni magnum ürünü. aynısı ruby çikolatası için de geçerli. ben ne hayal etmiştim bilmiyorum ama bulduğum beyaz çikolatanın biraz daha az bayan ama ne olacağına karar verememiş ne idüğü belirsiz kuzeni ve tatsız dondurma oldu. yine de cesur bir deneme.
  • sanırım algida’nın bu yıl çıkarmadığı dondurma. marketlerde henüz denk gelmedim. kötü olmuş, genelin aksine ben beğenmiştim.
hesabın var mı? giriş yap