şükela:  tümü | bugün
 • az önce kampanyaya katılmak için bir kaç şifre girişi yapıyordum. girdiğim 7. şifrenin daha önce girildiği uyarısını aldım. öncesinde girdiğim 6sını, girişlerini yapar yapmaz başka bir yere koydum. karışmış olma ihtimali yok. biriktirdiğim 40 kadar çubuk vardı. ilk defa giriş yaptım. yani daha önce girmiş olamam.

  anladığım kadarıyla birisi şifre üreten algoritmayı çözüp, sisteme otomatik giriş yapıyor. kazanınca da boş bir çubuğa (nerden bulacaksa) şifreyi yazıp arabayı alacak herhalde.
 • bugün şifresini göndermek istediğim birkaç çubukta daha önce kullanıldığına dair uyarı verdi.ki benim önceden göndermiş olma ihtimalim yok.anlaşılan birileri buna da el atmış.tabi nasıl ispat edilebilir bilmiyorum.
  bari kendi halinde birisine çıksa da
  - nacizane işbu entirinin müellifi olabilir-çakallar bir günlüğüne evine boş dönse.
 • daha önceden bir şifre göndermeme rağmen telefon numarama hiçbir mesaj gelmeyen çekiliştir. normalde telefon numarasına katıldığınıza dair bir mesaj gelir ama mesaj hiç gelmedi.
 • düşük fiyatlı magnumlarda okunması son derece zor yazıyla yazılan şifreler, double çikolatalı bilmemneli süper boylarda son derece offset baskıyla işlenmiştir.

  bir iki mesaj denemesi sonrası bu işin maliyetini düşündüm ve çok nadir yaptığım işlerden biri olarak uygulamayı indirdim: dünya varmış! bilgileri bir defa giriyorsunuz ve bundan sonra her yalamanız bittiğinde sadece şifreyi girip sondaki onay kutucuğunu işaretliyorsunuz.

  yaklaşık 40 tane çubuğum var. ne yediğimi yazılara bakarak görebilirsiniz. fakirler genelde ucuzunu yerler. yerde bulduğum bir kaç çubukta ne yazdığınız tahmin bile edemiyorsunuz, o derece feci.

  yukarıda ağlayan arkadaşlar! muhtemelen siz de ucuzunu aldınız ve girerken karıştırıp daha önce girilmiş bir şeyler yazıverdiniz. üzerinden ciddi zaman geçtiği için muhtemelen daha önce girilmiş bişi oldu.

  bir de sms yazmışlar da olmamış: kıyamam ya!

  neyse, bana çıkınca sizi de biraz gezdiririm
 • yeni değil 5-6 yıl önce başıma geldi aynısı
 • sabote etkisini bilemiyorum ama bir donem inat edip biriktirip fazlaca sayida katildigim bir cekilisti guverek katilmistim. tabiki cikmadi art niyet aramamistim. ıyi bir hesaplama yapinca para vermeden katilmak ve cikma sansinin yuksek olmasi insani cezbediyor.
 • (bkz: donanimhaber)
 • ödül kazanılması halinde çubuğun ibrazı gerekiyor.
  o iş nasıl olacak?