şükela:  tümü | bugün
 • kime gittiğini görmek istediğimiz kampanya
 • (bkz: tekrar deneyiniz)

  daha fazla ürün satabilmek adına insanları kandırmaya çalışan dondurma firmasının kampanyası.

  iki kilo deterjan kazanan insanlar yerel televizyonlarda boy gösterecek, magnum porsche dağıtacak ve kimse çıkıp ben kazandım demeyecek.

  (bkz: yek yea)
 • ben yeşilpınar'da kirada oturuyorum diyelim. bu araba bana çıkınca yeşilpınar'dan işe bununla mı gideceğim?

  ''yoo. satarsın başka yerde kendine ev alırsın. geri kalanla da daha düşük model bir araba alırsın.''

  madem öyle bmw 116 verin. verdiğiniz hediyede zahmet var. bilin diye yazdım.
 • duyguları sömürmeden bu boktan dondurmalarını satamayacaklarının farkında olup güzel bir strateji işleyen dondurmacı kampanyası.

  gariban insanımız da bir umut deniyor şansını elbette ama maalesef az da olsa o şerefsizliğe alet oluyor.

  bahsi geçen porşu bence kampanya sonrası iyice bir yağlayıp götlerine sokuyorlardır. çünkü adamları artık para kazanmak kesmiyor olabilir.
 • yalayarak araba kazanmayi ummak da enteresan aslinda diyecegim ama bu ulkede bir yerlere gelmede "yalamanin" ne kadar onemli oldugunu gorunce normal karsiladigim kampanya.
 • inandırıcı olmayan kampanyadır. ulan bu yaşıma kadar çevremde, yöremde hiç böyle bir kampanyadan vesaire araba çıkan görmedim. herhalde bana denk gelmedi. yaş 34
 • çoğu kişi kazansa da sahip olamayacaktır. hatta otomobili göremez bile. teslim almak için bir dünya vergi ödemeli. al anahtarı, araba artık senin demiyorlar.

  artık galeriye mi satar, masraf edip galeri aracı alır, şanslı kişiye nakit mi öder, şanslı kişi ''bu aracı teslim alacak maddi durumda değilim, onun yerine bana şu kadar nakit verin fitleşelim'' mi der bilemem.

  bu gibi durumlar için, firmaların çözümü vardır muhakkak.

  edit: tmain ve jedith royal uyardı sağolsunlar. ilk vergiler, kampanyayı düzenleyen tarafından karşılanıyormuş. sonrasında başınızın çaresine bakıyormuşsunuz. o da olumu.
 • çok salakça bi ticari pr taktiği. hemen hemen haftada 1 de olsa bi magnum bademli tüketirim yaz kış daha bi defa da olsa göndermedim o çubuktaki şifreyi. kim bu magnum'un sahibi algida mı neyse bak güzel kardeşim burayı okuyorsan şu dediklerimi yap yemiyoruz artık porsche morsche verdiğiniz yalanınızı,

  illa ürünü sattırmak istiyorsan daha küçük ama daha değerli hediyeler verin. nedir bunlar mesela? iphone, ps4, tablet, laptop, uçak bileti, sinema bileti, bedava mini magnum paketi, 1-2 günlük hafta sonu tatili gibi gibi bunları verin daha çok satmazsanız ben hiçbir şey bilmiyorum.

  tabi bu dediklerim gerçekten 1 tane porche veriyorlarsa geçerli. eğer gerçekten porsche veriyorlarsa çekilişle ki bence taşağın kralını yapıyorlar yok öyle bi şey ama velev ki verdiğini varsayalım bu dediklerimin hepsini toplasan porsche'ın mtv'si etmez. hem daha az maliyet hem daha çok kazanç.

  tabi bi kere de görseydik şu porsche kime gitmiş diye kolpa olmadığına inanırdık...yersen.
 • 2013 de mi ne, 3 ay boyunca her gün iki tane yiyerek çekilişe katılmıştım, tabiki haliyle üçün birini aldım o gün bugündür magnum yemem.
 • bir önceki kampanyasından kazandığım lamborghini aracımla almaya gideceğim magnum ödülü. tabi yanımda diğer aracı evime getirecek birini bulmam lazım.