• bir dondurma markası neden porsche verir düşündürüyor.
  • (bkz: tekrar deneyiniz)

daha fazla ürün satabilmek adına insanları kandırmaya çalışan dondurma firmasının kampanyası.

iki kilo deterjan kazanan insanlar yerel televizyonlarda boy gösterecek, magnum porsche dağıtacak ve kimse çıkıp ben kazandım demeyecek.

(bkz: yek yea)
  • duyguları sömürmeden bu boktan dondurmalarını satamayacaklarının farkında olup güzel bir strateji işleyen dondurmacı kampanyası.

gariban insanımız da bir umut deniyor şansını elbette ama maalesef az da olsa o şerefsizliğe alet oluyor.

bahsi geçen porşu bence kampanya sonrası iyice bir yağlayıp götlerine sokuyorlardır. çünkü adamları artık para kazanmak kesmiyor olabilir.
  • ve kimsenin kazanamaması
  • yalayarak araba kazanmayi ummak da enteresan aslinda diyecegim ama bu ulkede bir yerlere gelmede "yalamanin" ne kadar onemli oldugunu gorunce normal karsiladigim kampanya.
  • inandırıcı olmayan kampanyadır. ulan bu yaşıma kadar çevremde, yöremde hiç böyle bir kampanyadan vesaire araba çıkan görmedim. herhalde bana denk gelmedi. yaş 34
  • çoğu kişi kazansa da sahip olamayacaktır. hatta otomobili göremez bile. teslim almak için bir dünya vergi ödemeli. al anahtarı, araba artık senin demiyorlar.

artık galeriye mi satar, masraf edip galeri aracı alır, şanslı kişiye nakit mi öder, şanslı kişi ''bu aracı teslim alacak maddi durumda değilim, onun yerine bana şu kadar nakit verin fitleşelim'' mi der bilemem.

bu gibi durumlar için, firmaların çözümü vardır muhakkak.

edit: tmain ve jedith royal uyardı sağolsunlar. ilk vergiler, kampanyayı düzenleyen tarafından karşılanıyormuş. sonrasında başınızın çaresine bakıyormuşsunuz. o da olumu.
  • 2013 de mi ne, 3 ay boyunca her gün iki tane yiyerek çekilişe katılmıştım, tabiki haliyle üçün birini aldım o gün bugündür magnum yemem.
  • bir önceki kampanyasından kazandığım lamborghini aracımla almaya gideceğim magnum ödülü. tabi yanımda diğer aracı evime getirecek birini bulmam lazım.
  • magnumun senelerdir reklamlardan sorumlu departmanını merak ediyorum. keza bu kadar salağı yıllarca beslemesi şirketin ne kadar iyi niyetli olduğunun göstergesi.
hesabın var mı? giriş yap